Новини    02 травня 2023 16:27

Risoil підготував усі необхідні процедури до запуску двостороннього пірса в порту Чорноморськ (фото)

Двосторонній пірс, який збудував Risoil в Чорноморську створить близько 100 нових робочих місць на Одещині в порту та обслуговуючій інфраструктурі

Компанія Risoil змогла успішно завершити всі необхідні процедури для запуску пірса в порту Чорноморськ, повідомила секретар Національної інвестиційної ради при президентові України, народний депутат Галина Янченко у Facebook.

Чекаємо на офіційне відкриття пірсу і початок обслуговування перших суден на ньому найближчим часом.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Двосторонній пірс, який збудував Risoil в Чорноморську створить близько 100 нових робочих місць на Одещині в порту та обслуговуючій інфраструктурі.

В цей проєкт швейцарський інвестор вклав 1,5 млрд грн, щоб перетворити Чорноморськ з мілкого порту в місце, де можуть на пірсі навантажуватись судна класу Panamax.

В компанії Risoil проінформували, що успішно протестували обладнання пірса одночасною обробкою суден Champion Pula і BC Lara. Був використаний один із передбачених проектом варіантів, коли з одного боку гідротехнічної споруди завантажується зернова культура, а з іншого — олія.

Фіналізація технічного та юридичного аспектів реалізації одного з найбільших інвестпроєктів у галузі за минулі роки дозволить вже незабаром заявити про його офіційний запуск, зазначили у пресслужбі.

Зауважимо, у березні технічна готовність двостороннього пірса Risoil, який компанія побудувала в порту Чорноморськ, досягла 100%. У компанії додали, що попереду введення пірса в експлуатацію. Але, як стало відомо, з цим виникли певні складнощі через претензії з боку правоохоронних органів.

Довідка.  RISOIL — один з найбільших експортерів сирої олії та побічних продуктів переробки соняшнику з України. RISOIL за роки свого розвитку створила офіси та виробництво у низці країн Європейського Союзу, Україні та Грузії. Співвласник та генеральний директор представництва в Україні — Шота Хаджишвілі.

Морський торговельний порт Чорноморськ — міжнародний високомеханізований універсальний транспортний вузол, що спеціалізується на перевалці генеральних, наливних, насипних та навантажувальних вантажів. Через порт здійснюються міжнародні зв’язки України із майже 100 країнами світу.

Нагадаємо, в умовах нестабільної роботи “зернового коридору” та воєнної невизначеності агропромислова компанія Kernel взяла курс на переорієнтацію експорту на європейський ринок.

Стало відомо, що тарифи на чорноморських маршрутах, ймовірно, будуть підвищуватися — в основному через збереження військових ризиків і зростання вартості страхової гарантії безпеки суден.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...