Новини / Рейдерство     15 березня 2022 11:36

Російські окупанти прицільно б’ють по сільськогосподарській техніці

Також сільськогосподарська техніка масово реквізується загарбниками для проведення інженерних робіт, побудови укріплень

Окупанти прицільно б’ють по сільськогосподарській техніці та підривають продовольчу безпеку в Україні і світі. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Систематичні випадки таких дій зафіксовано в Броварському районі (Київська область), Мелітопольському районі (Запорізька область), Прилуцькому, Ніжинському, Новгород-Сіверському районах (Чернігівська область). Також у низці районів Херсонської та Харківської областей.

Зокрема вночі 13 березня у населених пунктах Чупахівка та Оленинське Охтирського району (Сумська область) завдано прицільного авіаційно-бомбового удару по місцях зберігання сільгосптехніки. В результаті удару, всю техніку, понад 30 одиниць, було знищено.

“Також сільськогосподарська техніка масово реквізується загарбниками для проведення інженерних робіт, побудови укріплень та для використання в якості тягачів для бронетехніки. До цих робіт примусово залучається місцеве населення в окупованих населених пунктах”, – йдеться в повідомленні. 

Такі дії ворога свідчать про наступне:

  • Відбувається цілеспрямоване знищення ворогом сільськогосподарської техніки. Це поставить під загрозу проведення посівної кампанії у весняний період. Що може призвести до гуманітарної кризи у окремих регіонах нашої держави.
  • Ставиться під загрозу продовольча безпека не тільки України. Наша держава – один з основних постачальників багатьох видів сільськогосподарських культур на ринки Європи та Китаю.
  • Окупанти продовжують практику нанесення ударів по цивільних об’єктах. Цим грубо порушуючи фундаментальні принципи міжнародного гуманітарного права.

Раніше Landlord повідомляв, що російські окупанти захопили частину техніки компанії HarvEast.

Владислава Михайленко 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також