Новини / Рослинництво     03 березня 2024 12:03

Програма USAID дозволить фермерам заощаджувати до 80% на вартості послуг з точного землеробства


Проєкт, спільний з USAID Агро та компанією “Френдт” (Frendt), був запущений з метою надання фермерам можливості заощадження до 80% на інноваційних послугах у сфері точного землеробства. Ця інформація була опублікована компанією у Telegram.

Проєкт охоплює впровадження таких технологій як автоматичне водіння, диференційне внесення ТМЦ, карта врожайності поля та цифровий аудит поля. Учасник проєкту може сплатити лише 20% вартості послуги, щоб отримати доступ до них.

Для участі у програмі потрібно подати заявку за посиланням або зателефонувати за номером (067) 010-71-07.

Додаткова інформація про компанію Frendt («Френдт»): вони спеціалізуються на дообладнанні тракторів системами автоматичного керування, ремонтом агроелектроніки для сільськогосподарських машин та іншими послугами. Свої земельні ділянки вони використовують як шоурум для фермерів.

Компанія поєднує власні розробки з найкращими практиками шведських та канадських компаній, з якими вони співпрацюють. Серед клієнтів компанії – найкращі 10 агрохолдингів України та близько 7000 невеликих фермерських господарств.

Довідка. USAID Агро – це програма, яку фінансує та реалізує Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID), спрямована на підтримку розвитку аграрного сектору у країнах, що розвиваються. Основна мета USAID Агро полягає в збільшенні продуктивності, підвищенні доходів сімейних фермерів, покращенні доступу до ринків та підвищенні стійкості аграрних систем. Зазвичай програма надає фінансову, технічну та консультативну підтримку для різноманітних ініціатив, спрямованих на розвиток сільськогосподарського сектору.

Нагадаємо, програма USAID АГРО надасть до 5,6 млн грн фінансування для реалізації субгранту, метою якого є запобігання проявам корупції у сфері земельних відносин та захист прав землевласників і землекористувачів.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) передало Україні 57 когенераційних газопоршневих установок (КГУ) потужністю від 50 кВ до 1500 кВ. Завдяки цьому теплопостачальні підприємства зможуть генерувати додатково 56,5 МВт електроенергії для власних потреб та забезпечать теплом близько 1 млн громадян та 960 об’єктів соціальної сфери.

Новини за темою:  Пшениця нового врожаю в Україні: чому ціни зупинилися на $220–230 за тонну

Проєкт USAID “Економічна підтримка України” закупив 50 сучасних вагонів-хоперів для потреб “Нібулон”. Вагони виготовлятимуть на львівському заводі “Карпати”.

USAID АГРО завершила передачу фермерам мінеральних добрив і насіння соняшника та кукурудзи. Допомогу отримали 8223 агровиробники у 15 регіонах країни.

Дві організації водокористувачів отримали по 18 мільйонів гривень кожна від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) для модернізації зрошувальних систем.

Corteva та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) розпочали співпрацю для підтримки українських фермерів. Передбачається, що завдяки цій співпраці USAID і Corteva Agriscience сприятимуть досягненню спільних цілей щодо розширення доступу фермерів до сировини, фінансування та зберігання зібраного врожаю, передає пресслужба компанії.

Агрохолдинг ІМК нещодавно отримав від USAID два телескопічні навантажувачі Massey Ferguson TH.7038, інформує пресслужба USAID Ukraine.

В Україні з 1 січня стартував новий етап земельної реформи, згідно з яким ліміти на продаж сільськогосподарських земель збільшилися зі 100 до 10 тис. га. Малий та середній агробізнес опинився під загрозою, а разом з ним функціонування сільських територій.

З 1 січня 2024 року настав другий етап відкриття ринку земель із залученням основних гравців – юридичних осіб, які зможуть отримати у власність в одні руки не більше 10 тис. га. Очікуваний вплив від цього на розвиток економіки коливається в діапазоні 1-2,7% ВВП щорічно впродовж наступних 3-х років.

За підрахунками експертів 187,7 тис. угод купівлі-продажу було укладено з моменту відкриття земельного ринку до листопада 2023 року.

У порівнянні з 2022 роком — ринок зріс на 58%, водночас четвертий квартал перевищив всі попередні квартали 2023 року. Обсяг ринку все ще майже на 40% менший, ніж до повномасштабного вторгнення. Ситуація значно відрізняється між регіонами, в деяких регіонах обсяг ринку перевищує показники до вторгнення, мовиться у квартальному огляді земельного ринку, підготовленому KSE.

Новини за темою:  Теплий четвер з місцевими грозами: яка погода чекає Україну 22 травня

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також