У місті Нововолинськ, що на Волині, відкрили індустріальний парк NOVO. Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.
Унікальність цієї площадки в тому, що індустріальний парк знаходиться за 20 хвилин від Польщі, а це робить резидентів парку автоматично експортно орієнтованими, бо поряд європейський ринок збуту.
Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter
В уряді покладають великі надії на модель розвитку української експортно орієнтованої промисловості у найближчі роки.
“Індустріальні парки мають стати реперними точками зростання української економіки. Саме вони сьогодні є одним із найважливіших механізмів, що сприяють покращенню інвестиційної привабливості регіонів та можуть стимулювати їхнє економічне розвиток”, — зазначив заступник міністра економіки Денис Кудін.
Нововолинський індустріальний парк NOVO займає територію площею 20 га та має всі підведені комунікації: воду, газ, електроенергію. Також ІП виходитиме фасадом на нову трасу Р-15 Ковель—Володимир-Волінський—Червоноград—Жовква у напрямку Львова.
Наразі вже є попередні домовленості щодо зобов’язання ввійти в індустріальний парк з підприємствами зі сфери переробки риби, виробництва харчової продукції та логістики. За попередніми оцінками, з урахуванням пільг, термін окупності інвестицій у підприємство на території індустріального парку NOVO може скласти 4-5 років залежно від типу бізнесу.
Нагадаємо, на території колишнього цукрового заводу у м. Городенка Івано-Франківської області планують створити індустріальний парк з глибокого перероблення кукурудзи. Відповідний Меморандум підписали депутати Городенківської міської ради, повідомляє elevatorist.
У Румунії та Угорщині знизилася урожайність, тож очікується дефіцит пшениці та кукурудзи. Експерти прогнозують, що через це на українську кукурудзу буде попит з боку країн Євросоюзу.
Бізнес спільно з урядом України визначили три пріоритети в аграрній сфері під час повномасштабної війни. Про це ідеться у Плані відновлення України, повідомляє пресслужба Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА).
Компанія HarvEast перевела сушарку на тверде паливо. Так агрохолдинг здешевив вартість сушіння кукурудзи у 2,5 раза порівняно до того, якби цей процес відбувався з використанням газу.
Анна Лиса
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!