Новини / Логістика     10 січня 2019 11:09

Зерновози стоять на станціях, але не пусті – менеджер Delta Wilmar навів 5 фактів, що спростовують заяву Укрзалізниці

Заступник директора з логістики компанії Delta Wilmar Валерій Ткачов розкритикував заяву Укрзалізниці про простоювання пустих зерновозів на станціях. Менеджер заявив, що вагони стоять повні, але в систему заводяться як порожні, а елеватори працюють і у святкові дні.

Про це Валерій Ткачов написав у коментарі в Facebook.

Менеджер Delta Wilmar навів 5 фактів, які, на його думку, спростовують інформацію Укрзалізниці:

  1. Маршрутні лінійні елеватори відвантажують і у святкові дні.
  2. Фактично Укрзалізниця не здатна забезпечити порожнім рухомим складом навіть маршрутні лінійні елеватори (це всього 50-70 лінійних елеваторів, я навіть не кажу про інші 700).
  3. Планування з маршрутних відправок учасники зернового ринку проводять систематично (подекадні плани є) … Але через брак порожніх вагонів і відставання від плану на більш ніж 14 днів, УЗ анулювала узгоджені плани з маршрутів на цілу декаду (проміжок часу в 10 днів – ред.).
  4. Інформація УЗ про наявність порожніх вагонів під навантаження не відповідає дійсності. Вагони стоять на припортових залізничних станціях не вивантажені, а в систему заводяться, як порожні (радянські приписки).
  5. Простій зерновозів дійсно є, але через відсутність локомотивів в УЗ. Багато залишених складів.

Читайте: 4000 замість 8000 грн: реальна ціна на оренду зерновозів від Укрзалізниці

Раніше в Укрзалізниці заявили, що зерновози простоюють на станціях, очікуючи навантаження. Вантажовідправники ігнорують роботу у святкові дні, через що може з’явитися раптовий ажіотаж на зерновози наприкінці січня.

Фото: Shatterstock

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також