Новини    09 жовтня 2022 20:03

Основні ознаки фальсифікованих ЗЗР та наслідки їх використання для господарства

Зазвичай на підробки попадаються дрібні та середні фермери

Купуючи фальсифікат втрачається впевненість в якості роботи певного продукту. Крім цього у разі контрафакту немає і відповідального за даний продукт. Спеціалісти агродепартаменту компанії LNZ Group наголошують, що контрафактна продукція — це значні збитки, адже аграрій через купівлю контрафакту може втратити практично весь врожай, пише agroportal.

Підроблені ЗЗР, зокрема гербіцид може:

  • погано розчинятися у воді (це створює труднощі при його внесені, адже засмічуються фільтри та форсунки і, як наслідок – це втрата часу та строків внесення)
  • випадати в осад
  • утворювати надлишкову піну
  • мати сильну фітотоксичність на культурні рослини,
  • мати небажану післядію на наступні культури в сівозміні
  • мати відсутність дії на шкодочинні об’єкти.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Здебільшого, на підробки попадаються дрібні та середні фермери. А такі збитки як втрата врожаю можуть призвести до банкрутства.

Чому ж купують фальсифікат:

  • приваблива (дешева) ціна
  • красиве, зовні ніби оригінальне пакування з етикеткою (цим користуються шахраї).

Щоб уникнути підробки потрібно купувати продукцію в офіційних і перевірених дистриб’юторів, перевіряти номера партій, голограми та пакування.

Нагадаємо, станом на 22 вересня українські сільгосппідприємства забезпечені засобами захисту рослин на 93%. Дані оприлюднені пресслужбою Мінагрополітики.

Український парламент ухвалив у першому читанні закон “Про внесення змін до деяких законів України /” №7264, який спростить імпорт мінеральних добрив та ЗЗР для аграріїв. “За” проголосувало 293 народних депутати.

Раніше Landlord повідомляв, що Міндовкілля вирішило, як визначатиме рівень шкоди ґрунту через бойові дії.

В Полтавській області сільгосп змушений відкласти жнива та посівну на невизначений термін через масштабні дощі, які вдарили по регіону. Такого не було вже двадцять років.

Українські аграрії можуть отримати рукава для зберігання зерна, які надані Україні за програмою ФАО ООН. Це можна зробити через Державний аграрний реєстр, де потрібно заповнити розділ “Діяльність та активність”.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...