СБУ спільно з НАБУ викрили “на гарячому” народного депутата від партії “Слуга народу” Анатолія Гунька, який за 85 тис. доларів “продавав” землю Національної академії аграрних наук
Про це повідомила пресслужба СБУ.
За гроші посадовець обіцяв бізнесмену забезпечити надання в обробіток державних земельних ділянок Національної академії аграрних наук України.
Правоохоронці задокументували злочинну діяльність нардепа та викрили його “на гарячому” під час отримання ним першої частини неправомірної вигоди у розмірі 85 тис. доларів США.
Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter
У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), вирішується питання щодо повідомлення про підозру народному депутату і двом його спільникам.
Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину та притягнення винних до відповідальності. Зловмисникам загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна.
Нагадаємо. 28 липня Служба безпеки провела обшук у президента Національної академії аграрних наук Ярослава Гадзали через можливі махінації з землею. Його підозрюють у розтраті 150 тисяч га землі.
Групу експосадовців судитимуть за махінації із землями в акваторії порту “Чорноморськ” на майже 25 млн грн.
Національне антикорупційне бюро викрило колишніх посадовців ДП “Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу” у заподіянні державі збитків на суму понад 9 мільйонів гривень під час закупівель зерна.
Бюро економічної безпеки викрило постачальників продуктів для державних структур, які ухилились від сплати податків на загальну суму майже 400 мільйонів гривень.
Детективи Бюро економічної безпеки України також викрили службових осіб товариства в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах та забезпечили відшкодування завданих державі збитків на понад 9 млн грн. Особи протягом певного періоду, здійснювали фінансово-господарські операції з реалізації зернової продукції (пшениці, ячменю, кукурудзи) на адресу іншого суб’єкта господарської діяльності з ознаками “фіктивності”. Постачальник не здійснював реєстрацію податкових накладних на реалізацію зернових та не відображав відомості про прибуток підприємства.
Валерія Пепеля
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!