Новини / Політика / Садівництво     29 жовтня 2021 15:22

На підтримку садівництва обіцяють виділити 450 млн грн

В галузі необхідно створити нові робочі місця, інфраструктуру і забезпечити виробництво якісною продукцією

Підтримка садівництва у 2022 році буде одним із пріоритетів у роботі Міністерства аграрної політики та продовольства України. Про це під час робочої поїздки до Вінниці повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

Він зазначив, що минулого року уряд виділив на підтримку садівництва 290 млн грн. Цього року було збільшено обсяги фінансування до 450 млн грн і розширена, диверсифікована сама програма підтримки.

Читайте: США і Україна домовилися про нові інвестиційні проєкти в українському АПК

“Ми вже бачимо, що запит на компенсацію і обсяг реалізованих проєктів більший, ніж обсяг державної підтримки. Тому за результатами цього року (по залишках) ми окреслимо позицію щодо перерозподілу коштів і, безумовно, на 2022 рік питання підтримки садівництва є для нас у пріоритеті”, – говорить він.

Міністр також зазначив, що в галузі необхідно створити нові робочі місця, інфраструктуру і забезпечити виробництво якісною продукцією, у тому числі, з експортними можливостями. Також  він додав, що міністерству відомі проблеми садівників з ціноутворенням на вирощену продукцію, які виникли у поточному році.

“Тому ми на кінець листопада формуємо експертний штаб для того, щоб розв’язувати питання по експортній позиції, в першу чергу, – по яблуках”, – сказав Лещенко.

Він запросив представників галузі стати учасниками цього процесу і вносити власні пропозиції.

Раніше Landlord розповідав, що близько 0,5% ВВП країни йде на підтримку аграріїв. 

Джерело: Укрінформ

Наталія Софієнко

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також