Новини / Політика     29 жовтня 2021 12:10

США і Україна домовилися про нові інвестиційні проєкти в українському АПК

І американська, і українська сторони сповідують схожий підхід щодо багатьох питань аграрної і земельної політики

Депутати аграрних комітетів парламентів США і України домовилися про парламентську підтримку нових інвестиційних проєктів американських компаній в українському аграрному комплексі. Про це повідомив представник України під час зустрічі, народний депутат Вадим Івченко.

Сторони обговорили аграрні реформи, які сьогодні проводить Україна – у т.ч. відкриття ринку землі, а також напрямки інвестиційного співробітництва між двома країнами.

За його словами, сторони домовилися про початок співпраці на рівні компаній, які виявлять бажання працювати з Україною.

“Ми домовились, що після підготовки наших пропозицій, відбудеться зустріч з компаніями, які мають намір та бажання інвестувати в аграрний сектор України і привнести в нього сучасні аграрні новації. Працюємо зараз над “домашнім завданням” і будемо продовжувати співробітництво”, – наголосив Вадим Івченко.

Також нардеп підкреслив, що і американська, і українська сторони сповідують схожий підхід щодо багатьох питань аграрної і земельної політики.

“Під час розмови з заступником голови аграрного комітету Остіном Скоттом ми дійшли абсолютної згоди щодо того, що землею повинні володіти насамперед ті, хто її обробляє. Я неодноразово з трибуни Верховної Ради закликав парламентарів внести подібні запобіжники в закон перед відкриттям ринку землі. І я радий, що конгрессмен Остін Скотт погодився, що це є справедливою та раціональною моделлю розподілу земельних ресурсів”, – заявив Вадим Івченко.

Джерело: РБК-Україна 

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також