Новини / Логістика     14 лютого 2019 11:29

Лід та російські перевірки – юристи озвучили головні проблеми поставників у Чорноморських портах

Лід на річках при підході до моря та численні перевірки росіянами кораблів і вантажів у Керченській затоці призводять до черг у портах, зриву термінів поставок і збитків бізнесу. Механізмами, аби мінімізувати втрати під час виникнення подібних логістичних проблем, є страхування та наявність фахової юридичної підтримки.

Про це заявила Катерина Гадецька, старший юрист компанії Interlegal, повідомляє УЗА.

Сьогодні серед головних загроз для поставників у портах юристи виділяють:

  • географічні особливості чорноморських флотів (наприклад, у Білгород-Дністровську низький автомобільний міст, тому під ним можуть проходити не всі судна – відповідно, варто враховувати розмір корабля);
  • політичні умови (у Керченській затоці через конфлікт з РФ кораблі простоюють у черзі через що бізнес зазнає серйозних збитків);
  • сезонні особливості (лід на річках, який не можуть подолати малогабаритні судна).

ЧитайтеАгрологістика 2019: як аграрію заощадити на перевезенні продукції

Аби вберегти бізнес від додаткових логістичних втрат юристи радять одразу страхувати вантаж. Також мати фахових юристів і обов’язково хеджувати ризики. Крім того, шукати альтернативних шляхів вирішення проблеми. Це зекономить час та гроші у випадку судових позовів.

Як раніше повідомляв Landlord, аеропорт «Біла Церква» у другому півріччі 2019 р. здійснюватиме до 15 комерційних вантажних рейсів у місяць. Це стане можливим після відкриття на цьому аеродромі міжнародного пункту пропуску через держкордон та залученню приватних логістичних бізнес-структур.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також