Новини    07 травня 2023 20:09

Китайська суднобудівна компанія Jiangnan поставила найбільший газовоз для LPG (відео)

Нині на Jiangnan Shipyard припадає близько 25% світового ринку будівництва великотоннажних газовозів

Представники Китаю відсвяткували поставку найбільшого у світі двопаливного судна для зрідженого газу, акцентуючи передову конструкцію нового покоління кораблів. Церемонія присвоєння назви Harzand (дедвейт 60 000 тонн) відбулася на корабельні Jiangnan у Шанхаї. Так, у Шанхаї здали в експлуатацію сінгапурській компанії Petredec найбільший у світі СВГ-газовоз (для перевезення зріджених вуглеводневих газів), передає The Maritime Executive.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Довжина газовоза становить 230 м, ширина – 36,6 м, швидкість ходу – 16,5 вузлів. Судно здатне перевозити 93 тис. куб. м зрідженого газу. Двигун газовоза працює на ЗПГ та традиційному мазуті, запас ходу становить 23 тис. морських миль.

Судно відповідає вимогам Міжнародної морської організації (IMO) щодо викидів шкідливих речовин.

Під час будівництва використовувалася сталь китайського виробництва, придатна для експлуатації за низьких температур.

Стандартні ходові випробування, ходові випробування на газовому паливі та випробування газового обладнання проводились одночасно. Як пояснив головний підрядник, якщо проводити три подібні випробування окремо, то кожне з них зазвичай займає 7-8 днів. Цього разу всі три випробування об’єднали, у результаті весь процес зайняв лише 9 днів, що дозволило заощадити близько тижня.

З 2012 року корабельня Jiangnan Shipyard отримала замовлення на 52 великотоннажні газовози, зокрема 14 замовлень на судна місткістю 93 тис. куб. м.

Нині на Jiangnan Shipyard припадає близько 25% світового ринку будівництва великотоннажних газовозів.

Нагадаємо, Mitsubishi Shipbuilding провела церемонію спуску на воду тестового судна для транспортування зрідженого CO2. Компанія Mitsubishi Shipbuilding Co., Ltd. групи Mitsubishi Heavy Industries (MHI) провела церемонію спуску на воду демонстраційного судна для транспортування зрідженого двоокису вуглецю (LCO2).

Німецька енергетична компанія Uniper анонсувала створення термінала для біопалива у Вільгельмсхафені.

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI). Екологічні двопаливні контейнеровози матимуть номінальну місткість у 17 000 TEU та замінять наявні потужності у флоті Maersk

Цьогоріч вартість фрахту плавучих регазифікаційних установок (FSRU) у Європі різко зросла. Ставки фрахту FSRU зросли через дефіцит суден та високий попит на зріджений газ.

ПрАТ “Укргідроенерго” планує у вересні поточного року підписати контракт із німецькими компаніями Andritz Hydro та MAN Energy Solutions на постачання електролізера потужністю 1 МВт для виробництва водню.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...