Новини    25 вересня 2023 11:59

Bayer додає полуницю до свого фруктово-овочевого портфоліо

Полуниця садова є найбільш швидкозростаючою плодовою культурою, попит на неї перевищує пропозицію цілий рік

Bayer розширює свій провідний фруктово-овочевий бізнес, включивши до нього полуницю. Після придбання полуничного бізнесу NIAB у Великій Британії Bayer зосереджується на професійному, захищеному вирощуванні полуниці в цьому регіоні, щоб задовольнити зростаючий попит споживачів і роздрібної торгівлі на високоякісну полуницю та її доступність протягом усього року.

Пропозиція також міститиме сорти для польового вирощування, передає fruchtportal.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Завдяки придбанню підрозділ Bayer Crop Science може запропонувати фермерам ширший спектр рішень на зростаючому ринку захищеної полуниці. Портфоліо доповнено біологічними та синтетичними засобами захисту рослин.

Очікується, що придбання буде завершено до 1 січня 2024 року.

Полуниця садова є найбільш швидкозростаючою плодовою культурою, попит на неї перевищує пропозицію цілий рік, зауважив Інчі Данненберг, керівник Bayer Vegetable Seeds.

Полуниця лідирує в категорії роздрібних фруктів, на неї припадає понад 23% продажів свіжих фруктів, – зазначив він.

Довідка. Bayer AG – німецьке акціонерне товариство, засноване 1863 року. Штаб-квартира розташована у Леверкузені. Напрями діяльності: виробництво пластмас, ліків, засобів захисту рослин, фарб, лаків. Співробітниками компанії, серед іншого, були винайдені такі препарати як аспірин та героїн.

Зауважимо, в Україні компанія розпочала роботу з 1992 року. Близько 700 професійних співробітників працюють для того, щоб представити інноваційні продукти та знання про них для українських споживачів. “Байєр” в Україні представлений такими напрямами: фармацевтичний підрозділ, підрозділ безрецептурних препаратів та аграрний підрозділ.

Нагадаємо, наглядова рада Bayer AG призначила Білла Андерсона генеральним директором компанії, на посаду він заступить з 1 червня 2023 року.

Українській аграрній компанії Kernel присвоєна оцінка “B” згідно з інвестиційним рейтингом CDP (Carbon Disclosure Project). Це на дві позиції вище, ніж у 2021 році.

Венчурні інвестиції в аграрні та харчові технологічні стартапи упродовж 2022 року різко скоротилися. На це повпливало зростання відсоткових ставок, капітальних витрат та виникнення питань щодо бізнес-моделей окремих проєктів галузі.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...