Новини    20 лютого 2023 15:29

У Bayer призначили нового генерального директора

Нове призначення є результатом комплексного процесу відбору, розпочатого ще в середині минулого року

Наглядова рада Bayer AG призначила Білла Андерсона генеральним директором компанії, на посаду він заступить з 1 червня 2023 року.

Андерсон приєднається до компанії як член правління 1 квітня 2023 року.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Нове призначення є результатом комплексного процесу відбору, розпочатого ще в середині минулого року.

Нинішній генеральний директор компанії Вернер Бауманн піде на пенсію в кінці травня 2023 року після 35 років роботи. До того часу він тісно співпрацюватиме з Біллом Андерсоном, аби забезпечити плавний перехід.

Довідка. Білл Андерсон має ступінь інженера-хіміка та протягом минулих 25 років обіймав різні керівні посади в галузі наук про життя. Останнім часом він був генеральним директором фармацевтичного підрозділу Roche. До цього він був генеральним директором Genentech, одного з піонерів у галузі біотехнологій.

Раніше Андерсон обіймав кілька керівних посад у менеджменті, розробці продуктів і фінансах у Biogen, іншому лідері біотехнологічних інновацій, і в Raychem, американській компанії з виробництва технологій та електроніки. Крім того, він жив і працював у кількох країнах Європи, зокрема у Великій Британії, Нідерландах, Бельгії та Швейцарії.

Нагадаємо, у Раді директорів Kernel Holding SA схвалили вихід Пітернел Бугард з ради директорів компанії з 14 вересня 2022 року.

Рада директорів Kernel Holding SA (“Кернел”) повідомила, що 12 березня 2022 року Сергій Шибаєв подав письмове повідомлення про вихід із ради директорів компанії.

Рада директорів A.P. Moller — Maersk A/S оприлюднила плани щодо зміни CEO. Сорен Скоу, який перебуває на посаді з 2016 року, передасть її Вінсенту Клерку, який зараз очолює бізнес-сегмент групи Ocean & Logistic. Зміна керівництва відбудеться 1 січня 2023 року.

Новопризначеним СЕО стане “ветеран компанії” Брайан Сайкс, котрий пропрацював у Cargill понад 30 років.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...