Високоолеїновий клуб / Високоолеїновий клуб     30 січня 2019 12:42

ВО клуб 29 січня 2019 року

29 січня в приміщенні фешенебельного готелю Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося чергове засідання Високоолеїнового клубу, учасниками якого стали топ-менеджери агробізнесу України. Модераторами зустрічі виступили керівник із розвитку бізнесу олійних культур Syngenta Луїс Карлос Алонсо та експерт сировинних товарів S&P GLOBAL PLATTS Олександр Бобильов.

Виступ Луїса Карлоса Алонсо про тенденції розвитку високоолеїнового ринку у світі вийшов змістовним, інформативним та корисним. Зокрема, менеджер прогнозує Україні лідерські позиції в експорті ВО продукції, адже з кожним роком посівні площі на теренах нашої держави невпинно зростають:

«Посівні площі під ВО соняшнику в Україні перевалять за позначку в 400 тис. га, тоді як 2018-го ця цифра сягала 300 тис. га».

ЧитайтеУкраїнських виробників м’яса птиці перевірятиме місія ЄС

Крім того, Луїс Карлос підкреслив, що світовий ринок ВО продукції достатньо обмежений і його основна промисловість зосереджена в 10 країнах світу: Франції, Іспанії, Італії, Росії, Україні, Болгарії, Румунії, Угорщині, Аргентині та США.

Однак цей день для Луїса Карлоса Алонсо був по-своєму особливий. Функціонер Syngenta відзначав своє 65-річчя, з чим почесні гості та редакція Landlord урочисто привітали іменинника.

Після Луїса Карлоса слово взяв Олександр Бобильов, який у доступній формі розповів про побудову індексів PLATTS на українську соняшникову олію. Якщо говорити у загальному, то оцінка формується за наступними чинниками:

  • Ретельної і прозорою методикою
  • Педантичним підходом до збору даних
  • Неупередженим і незалежним підходом
  • Довірою з боку учасників ринку

Раніше Landlord звітував про головні тезиси Високоолеїнового клубу-2019.

ФОТО: Олександр Ларичкін

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі

Високоолеїновий клуб        21 червня 2019 19:24

ВО клуб 20 червня 2019 року