Спецпроекти / Метеозахист     27 березня 2020 09:26

ПроДобро: застрахуй посіви — допоможи дітям

Програма «МетеоЗахист» — це не тільки успішний проєкт агрострахування від компанії «Сингента», але й джерело допомоги дітям в отриманні якісної медичної допомоги.

Програма «МетеоЗахист» з’явилася на українському ринку в 2015 році й за цей час отримала схвалення сотень господарств, застрахувавши більш ніж пів мільйона гектарів посівів. Лише торік аграрії отримали компенсацію на суму 44,5 млн гривень, що є абсолютним рекордом по страхових виплатах в агросекторі.

Утім, «МетеоЗахист» — це не лише добре для посівів, для конкретного господарства та агросектора в цілому. Це ще й можливість творити добро у звичайному, людському сенсі. Життя та здоров’я майбутнього покоління — це найбільша цінність. І компанія «Сингента» пропонує учасникам програми «МетеоЗахист» долучитися до спільної соціальної ініціативи «ПроДобро», покликаної допомогти дітям в отриманні якісної медичної допомоги. При заповненні анкети щодо участі у страховій програмі кожен може обрати той відсоток від потенційної страхової виплати, який буде перераховано у загальну скарбничку проєкту. Всі зібрані кошти будуть направлені на закупівлю сучасного спеціалізованого обладнання для медичних закладів.

Читайте: Як програма МетеоЗахист повертає впевненість аграріям

«Ініціатива «ПроДобро» спрямована на турботу про молоде покоління у регіонах. Ми всі знаємо, що медичні заклади зазвичай недоукомплектовані обладнанням, і завдяки нашому проєкту ми маємо змогу допомогти, хоча б частково, покрити поточні запити. Цей проєкт буде втілений спільно з «Українською біржею благодійності», що виступає як інформаційною платформою, так і нашим партнером, здатним підказати, які саме запити є в регіонах і хто найбільше потребує допомоги. Коли будемо розуміти, яку суму нам вдалося зібрати — а ми віримо, що наші клієнти соціально відповідальні, ми зможемо закупити частину необхідного обладнання в одну або декілька регіональних лікарень. Ми впевнені, що бізнес не має стояти осторонь проблем, що існують у вітчизняній медичній сфері, і віримо: все, чим ми займаємося, робить нас і нашу країну успішною та процвітаючою», — розповідає менеджер проєктів з розвитку HR бренду та проєктів КСВ компанії «Сингента» Альона Федько.

Нагадаємо, у проєкті «МетеоЗахист: ластівка, що робить весну» можна дізнатися вичерпну інформацію про роботу, можливості та умови участі в інноваційній програмі індексного агрострахування «МетеоЗахист».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також