Події / Календар     25 серпня 2021 18:11

Завтра стартує Картопляний блокчейн-2021

26–27 серпня 2021 року на Херсонщині відбудеться масштабний Всеукраїнський день картоплі з тематичною конференцією та експозицією технологій зрошення

Всеукраїнський день картоплі «Картопляний блокчейн-2021» відбудеться на базі ФГ «Аделаїда» (село Чулаківка Херсонської області). Це єдиний в Україні спеціалізований захід для виробників картоплі, організований у тісній співпраці між Українською асоціацією виробників картоплі та компанією «ДЛГ Україна».

Попри перешкоди, створені пандемією COVID-19, успішний дебют заходу відбувся у 2020 році та зібрав понад 600 учасників.

Всеукраїнський день картоплі «Картопляний блокчейн-2021» набуває своєї ваги завдяки сприянню Посольства Королівства Нідерландів в Україні та Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

Спонсорську підтримку надають компанії Summit-Agro, завод «Фрегат», PepsiCo (ТМ Lay’s), Mondelez Ukraina (ТМ «Чіпси Люкс»). Партнер із проведення переговорної панелі — компанія «АгріСтатіс».

Цьогоріч «Картопляний блокчейн» перетворився з традиційного для України Дня поля на дводенну виставку. Під час заходу можна буде ознайомитися з 76 висадженими в полі сортами картоплі від восьми селекційних компаній, з різними типами зрошення, системами мінерального живлення та захисту, поспостерігати за авіаобприскуванням та внесенням агрохімікатів дронами, ознайомитися з роботою спеціалізованої картопляної техніки в полі.

Справжньою родзинкою заходу стане демонстрація вітчизняного промислового посадкового комплексу та лінії з доробки картоплі, що будуть представлені широкій аудиторії вперше. Свої пропозиції промисловим виробникам картоплі презентують понад 60 В2В-компаній, які утворять справжнє наметове містечко.

Читайте: На Хмельниччині вперше страртувала Битва АГРОТИТАНІВ

Всеукраїнський день картоплі «Картопляний блокчейн-2021» підготував для учасників насичену ділову програму:

  • пресконференцію за участю міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка та першого заступника міністра Тараса Висоцького;
  • переговори Української асоціації виробників картоплі з делегацією Асоціації Польської федерації картоплі, Польською агенцією інвестицій і торгівлі, за підсумками яких буде підписано меморандуми про співпрацю та створення Ініціативи Тримор’я виробників картоплі;
  • переговорну панель між представниками торговельних мереж, переробних підприємств, трейдерів та заводів з доробки картоплі та безпосередньо виробниками картоплі. На ній відбудеться контрактування вирощеного врожаю та укладання попередніх угод на 2022 МР;
  • конференцію «Реформування зрошення — запорука продовольчої безпеки України 2021» із виїзним круглим столом народних депутатів України, фахівців у зрошенні від провідних наукових установ України та представників В2В-компаній.

Основна польова частина заходу відбудеться за минулорічним сценарієм — із поділом на екскурсійні групи, що відвідають сім виставкових локацій, на яких учасники зможуть похвалитися своїми знаннями у промисловому картоплярстві та отримати за це картопляні гроші — фріти. Згодом їх можна буде монетизувати на аукціоні, придбавши корисні подарунки та продукцію для ведення картоплярського бізнесу.

Із детальною програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.

У зв’язку з карантинними обмеженнями для участі у конференції 27 серпня обов’язкова онлайн-реєстрація.

Онлайн-трансляція пресконференції (1-й день) та конференції «Реформування зрошення — запорука продовольчої безпеки України 2021» (2-й день) відбуватиметься наживо на:

https://www.facebook.com/farm.adelaida

https://www.facebook.com/kiev.uavk

https://www.facebook.com/DLGUkraine

Раніше Landlord розповідав, як збільшити врожайність картоплі майже у 2 рази. Підсумки Картопляної майстерні від Клубу стратегічних партнерів.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також