Події / Календар     10 грудня 2019 14:55

Клуб новаторів агробізнесу: чому аграріям потрібна технологія xarvio™

17 грудня в Києві відбудеться щорічна зустріч Клубу новаторів агробізнесу BASF, де однією з ключових тем стане обговорення результатів використання цифрових систем моніторингу полів xarvio™ FIELD MANAGER та xarvio™ SCOUTING.

Сільське господарство 21 сторіччя – це взаємозв’язок людського потенціалу й сучасних технологій, що вже давно перетворили світ на цифровий пласт. Фахівці компанії BASF чудово розуміють сучасні потреби ринку, відтак для більш ефективного й зручного процесу вирощування рослин аграріям у 2018 році було запропоновано технологічну розробку xarvio™ FIELD MANAGER. Його особливістю є прорахунок ризиків розвитку хвороб чи шкідників на певних культурах на кожному полі, надання індивідуальної карти обробітку із врахуванням оптимального часу внесення ЗЗР.

Ще одним цифровим рішенням BASF став додаток xarvio™ SCOUTINGвикористовує миттєве розпізнавання хвороб у полях за фотографією. Алгоритми машинного навчання дозволяють програмі самовдосконалюватися з часом, а тому програма постійно підвищує точність своїх результатів. xarvio™ SCOUTING вже доступний у близько 150 країнах світу, серед яких і Україна.

Наразі додаток має п’ять функцій: визначення бур’янів та хвороб, аналіз кількості шкідників, ідентифікація кількості азоту та пошкодження листової поверхні. Окрім того, всі фотографії зберігаються на карті, яка прив’язана до геолокації, тому аграрії можуть відслідковувати де і коли була та чи інша проблема, а також можуть дивитись, які проблеми є у сусідів. Дуже скоро користувачам стане доступною функція підрахунку кількості сходів культур та одночасна ідентифікація декількох бур’янів на фотографії.  Програму xarvio™ SCOUTING можна завантажити на мобільний пристрій чи комп’ютер через App Store або Google Play.

Читайте: Онлайн моніторинг кількості зерна в елеваторах: Держреєстр запускає нову послугу

На грудневій зустрічі новатори зможуть детально ознайомитись із новими можливостями, що BASF та партнери компанії підготували на новий сезон 2020. Серед новинок – у платформу xarvio™ було розроблено та інтегровано дані метеостанцій Arable Labs. Інноваційний метод Arable точно вимірює опади за допомогою звуку, тож тепер аграрії у режимі реального часу будуть мати можливість відстежувати реакцію рослин на умови, що склалися на певній ділянці поля через вплив погодних умов.

Крім того, для зручності й простоти у користуванні платформою xarvio ™ FIELD MANAGER було покращено інтерфейс налаштування, додано можливість формувати карту підживлення та управляти одразу кількома господарствами.

Обговорення можливостей xarvio™ FIELD MANAGER та практичне застосування даної платформи на полях вітчизняних господарств відбудеться 17 грудня під час засідання Клубу новаторів агробізнесу BASF.

Читайте також

Матеріали по темі

Календар        23 березня 2021 14:09

Grain Storage Forum ELEVATOR

Календар        16 березня 2021 11:36

Grain Storage Forum ELEVATOR