Події / Календар     10 грудня 2019 14:55

Клуб новаторів агробізнесу: чому аграріям потрібна технологія xarvio™

17 грудня в Києві відбудеться щорічна зустріч Клубу новаторів агробізнесу BASF, де однією з ключових тем стане обговорення результатів використання цифрових систем моніторингу полів xarvio™ FIELD MANAGER та xarvio™ SCOUTING.

Сільське господарство 21 сторіччя – це взаємозв’язок людського потенціалу й сучасних технологій, що вже давно перетворили світ на цифровий пласт. Фахівці компанії BASF чудово розуміють сучасні потреби ринку, відтак для більш ефективного й зручного процесу вирощування рослин аграріям у 2018 році було запропоновано технологічну розробку xarvio™ FIELD MANAGER. Його особливістю є прорахунок ризиків розвитку хвороб чи шкідників на певних культурах на кожному полі, надання індивідуальної карти обробітку із врахуванням оптимального часу внесення ЗЗР.

Ще одним цифровим рішенням BASF став додаток xarvio™ SCOUTINGвикористовує миттєве розпізнавання хвороб у полях за фотографією. Алгоритми машинного навчання дозволяють програмі самовдосконалюватися з часом, а тому програма постійно підвищує точність своїх результатів. xarvio™ SCOUTING вже доступний у близько 150 країнах світу, серед яких і Україна.

Наразі додаток має п’ять функцій: визначення бур’янів та хвороб, аналіз кількості шкідників, ідентифікація кількості азоту та пошкодження листової поверхні. Окрім того, всі фотографії зберігаються на карті, яка прив’язана до геолокації, тому аграрії можуть відслідковувати де і коли була та чи інша проблема, а також можуть дивитись, які проблеми є у сусідів. Дуже скоро користувачам стане доступною функція підрахунку кількості сходів культур та одночасна ідентифікація декількох бур’янів на фотографії.  Програму xarvio™ SCOUTING можна завантажити на мобільний пристрій чи комп’ютер через App Store або Google Play.

Читайте: Онлайн моніторинг кількості зерна в елеваторах: Держреєстр запускає нову послугу

На грудневій зустрічі новатори зможуть детально ознайомитись із новими можливостями, що BASF та партнери компанії підготували на новий сезон 2020. Серед новинок – у платформу xarvio™ було розроблено та інтегровано дані метеостанцій Arable Labs. Інноваційний метод Arable точно вимірює опади за допомогою звуку, тож тепер аграрії у режимі реального часу будуть мати можливість відстежувати реакцію рослин на умови, що склалися на певній ділянці поля через вплив погодних умов.

Крім того, для зручності й простоти у користуванні платформою xarvio ™ FIELD MANAGER було покращено інтерфейс налаштування, додано можливість формувати карту підживлення та управляти одразу кількома господарствами.

Обговорення можливостей xarvio™ FIELD MANAGER та практичне застосування даної платформи на полях вітчизняних господарств відбудеться 17 грудня під час засідання Клубу новаторів агробізнесу BASF.

Читайте також