Події    29 серпня 2019 14:13

Українську техніку випробують на міцність на Битві Агротитанів

Близько 20 українських виробників сільськогосподарської техніки презентують свої агрегати для польових випробувань на «Битві Агротитанів», що відбудеться 5-6 вересня на Київщині.

Про масштабну  виставку агротехніки повідомляє прес-служба Всеукраїнської Аграрної Ради. Так, ВАР  спільно з компанією Dykun і ТАК-Агро виступає організатором заходу.

Вітчизняні виробники разом з провідними іноземними флагманами готові довести свою ефективність на українському полі. Понад 500 одиниць техніки буде представлено в межах семи демонстраційних зон на трьох агрофонах різноманітної складності, 150 з них готові до справжніх випробувань полем.

«Звичайно ж, ми слідкуємо за всіма останніми тенденціями ринку, прагнемо вдосконалюватись і показувати лише найактуальніше. Віднедавна в Україні діє програма державної компенсації вартості придбаної української техніки, і буквально місяць тому ставку компенсації було збільшено майже до 45%. Ми не могли залишити це поза увагою і раді, що українські виробники охоче пристали на нашу пропозицію і готові довести свою ефективність поряд з давно зарекомендованими іноземними брендами», – коментує керівник проекту Алла Ачкевич.

На «Битві Агротитанів» ви зможете оцінити українську техніку від: Заводу Кобзаренка, ТОВ Краснянське СП «Агромаш», ТОВ «АгроКалина», заводу «Бердянські жатки», ДП «Ливарний завод», ТОВ «Ремсинтез», ТОВ АК «Фаворит», заводу «Уманьфермаш» та спецтехніки «Техкомплект», машинобудівного заводу SUNFLOROMASH, Слобожанської промислової компанії, заводу «Технополь», виробника ґрунтообробної техніки та запасних частин «Велес Агро», заводу-виробника посівної та ґрунтообробної техніки «Харвест».

Читайте: Як в Україні встановлювали органічні рекорди: унікальна фотовиставка

«Звичайно, в нас буде представлена не лише вітчизняна, відвідувачі зможуть знайти все, що їм до вподоби: іноземну, українську; мало і великогабаритну; самохідну, причіпну; вживану і нову. Також будуть представлені: насіння, і засоби захисту та живлення, системи точного землеробства, сучасні фінансові інструменти та навіть позашляховики», – пояснила Ачкевич.

«Битва Агротитанів» – це наймасштабніша в Україні демонстрація техніки та технологій в польових умовах, яка об’єднує аграріїв з усієї України. Цього року 60 га поля відведено для презентації надсучасної та високопродуктивної техніки для сільського господарства.

Як повідомляв раніше Landlord, у серпні також пройшов день поля від УКАБ, де були представлені інновації агробізнесу та встановлений яблучний рекорд України

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...