Події    08 листопада 2019 16:17

Рекордний КСВ: на Київщині нідерландці висадили 8 тис. саджанців дерев

Декілька нідерландських компаній, які ведуть свою діяльність в Україні, влаштували еко-флешмоб у Бориспільському лісовому господарстві, висадивши 8 тис. саджанців дубів і сосен.

Екологічний флешмоб #Sharing_a_healthy_future_for_Ukraine, започаткований селекційно-насіннєвою компанією «Рійк Цваан Україна», відбувся 6 листопада за підтримки Unilever Україна, Посольства Королівства Нідерланди в Україні та участі Air France-KLM в Україні.

«Здоровий спосіб життя – це не тільки спорт та здорове харчування, – зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні пан Йеннес де Мол. – Здоровий спосіб життя – це збереження навколишнього середовища за об’єднання зусиль задля здорового майбутнього».

Відповідний рекорд у категорії «Масові заходи, екологія» зафіксували представники Книги рекордів України. Під час акції учасники відмітили прагнення нідерландських компаній зробити внесок в екологію України.

Читайте: Відкриття ринку землі збільшить ризики рейдерства: про що говорили на Аграрній юридичній конференції ВІДЕО

«Бренд Lipton вже має великий досвід участі в українських екологічних проектах. Чайна фабрика у Гостомелі працює за принципом «Нуль відходів на захоронення» та відправляє 100% відходів на переробку чи повторне використання в інших сферах, а наш чай сертифікований міжнародною екологічною організацією Rainforest Alliance, – розповідає керівниця відділу комунікацій компанії «Юнілевер Україна» Вікторія Вознюк. – Через це ми щиро раді втілити цей проект у життя і приєднатись до такої чудової ініціативи.

Відзначимо, що до подібних заходів у сфері корпоративної соціальної відповідальності нідерландський бізнес в Україні долучається вперше.

Раніше повідомлялося, що на Агропорті встановили національний рекорд – зварили 100 літрів ягідного морсу з понад 150 кг плодів органічного кизилу.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...