Події / Календар     01 вересня 2021 15:55

У Маріуполі відбудеться конференція «Зернова логістика і термінали України»

Учасники заходу зможуть обговорити найактуальніші для них питання зернової логістики та співпрацю з першим в Азовському регіоні потужним зерновим терміналом

Конференція відбудеться 24 листопада 2021 року в Маріуполі.

Організаторами заходу виступають «ВІВА КОНСАЛТ» та Маріупольський МТП.

«Зернова логістика i термінали України» — ділова конференція, присвячена найбільш актуальним питанням поточного становища на ринку логістики зернових у контексті відкриття першого в Азовському регіоні потужного зернового термінала в Маріупольському морському торговельному порту.

Цього року Маріупольський порт відзначає запуск сучасного зернового термінала, що має чудові перспективи перетворитися на агропромисловий кластер в Азовському регіоні.

Старт роботи нового термінала припадає на період, коли в Україні традиційно відчуваються труднощі у сфері зернової логістики, що вимагають активного обговорення та вирішення.

Читайте: Як швидко та дорого продати врожай

Потребує вирішення низка питань з перевезення зерна залізничним та автотранспортом. Кожна модальність має свої сильні та слабкі сторони, продиктовані серед іншого особливостями регіональної інфраструктури та сферами відповідальності приватного і державного секторів.

Цільова аудиторія конференції «Зернова логістика i термінали України» — порти, термінали, стивідорні компанії, експедитори, логістичні компанії, залізничні оператори, представники агропромислового комплексу, судноплавні компанії, профільні асоціації, міністерства і відомства.

Серед основних питань конференції:

  • державно-приватне партнерство в портовому секторі та агрологістиці;
  • ефективність роботи зернових терміналів — досвід ключових гравців ринку;
  • складні логістичні умови перевезення зерна до портів, перспективи та рішення;
  • залізничні перевезення зерна та альтернатива перевезень зернових; місце в логістичному ланцюжку для автомобільного транспорту.

Участь у конференції безкоштовна. Ліміт учасників від однієї компанії уточнюйте в організатора.

Реклама i спонсорство на конференції: +38 (063) 408-23-24, info@viva-consult.com.ua

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що 9 вересня у Львові відбудеться унікальний форум «Аграрний експорт 2021»

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також