Події / Насіннєва гільдія     05 березня 2019 19:22

Сучасні тренди розвитку агроринку від учасників клубу «Насіннєва гільдія»

5 березня у приміщенні готелю Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося засідання клубу «Насіннєва гільдія», організатором якого виступила компанія Syngenta, а співорганізатором та медіапартнером – Landlord. Більше 60 учасників, які представляли господарства різної величини з усіх куточків країни, обговорювали ключові питання розвитку насіннєвого ринку України, а також аналізували перспективи агросектора в умовах постійної політичної невизначеності.

З вітальним словом до учасників клубу звернувся Олег Устенко – виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера.

Під час першої панельної дискусії про перспективи розвитку агробізнесу в умовах постійної невизначеності розповів Леонід Козаченко, президент УАК, член комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин.

Президент УЗА Микола Горбачов висвітлив сучасні тренди розвитку сільськогосподарських ринків, а також роль України в глобальному продовольстві.

Друга панельна дискусія була присвячена розвитку насіннєвого ринку України.

Про селекцію гібридів соняшнику та кукурудзи, сучасні тренди і напрямки селекції доповів учасникам клубу Зоран Вукович, керівник розвитку бізнесу насіння, Syngenta, регіон Європа та Близький Схід.

Читайте: Аграрії визнали Сингенту найкращим виробником насіння

Про те, яку загрозу для продовольчої безпеки країни становить підробка насіння сільгоспкультур, розповідав Олег Шишацький, менеджер із безпеки Syngenta, Україна та Східна Європа.

«Якість насіння.Міфи. Вплив на продуктивність та рентабельність виробництва» – таку назву мала доповідь Луїса Карлоса Алонсо, менеджера з розвитку бізнесу олійних культур, Syngenta, Іспанія.

Як ми повідомляли раніше, на черговому засіданні Високоолеїнового клубу, організованого компанією Syngenta та журналом Landlord, обговорювалися ключові тенденції ринку високоолеїнової олії у світі та побудова індексів PLATTS на українську соняшникову олію.

Читайте також