Події / Техніка     28 лютого 2018 16:58

Вариант Агро Строй фокусується на виробництві дощувальних машин

Директор ТОВ «Вариант Агро Строй» Олексій Грушко в ході Восьмої міжнародної виставки «Зернові технології 2018» поділився з кореспондентом LANDLORD своїм баченням перспектив ринку зрошувальної техніки, а також планами компанії на 2018 рік.

Які ви презентуєте новинки на цій виставці?

Наші новинки – це результат 2017 року. Ми розвиваємо новий напрям – зрошення. Ми прекрасно розуміємо, що за зрошенням майбутнє, тому що за останні 20 років кліматичні умови в країні змінилися таким чином, що 16 областей відносяться до зони ризикованого землеробства. При цьому двадцять років тому в Україні було два з половиною мільйони гектарів для зрошення, а сьогодні залишилося 450 тис. Потреба в зрошенні збільшилася в три рази, а пропозиція скоротилася в п’ять, тому аграріям буде важко досягати успіхів в агробізнесі. На сьогодні є все: насіння, хімія, техніка для результатів у врожайності, оптимізації рентабельності. Щоб збільшуватися і покращуватися – необхідна логістика, яка представлена у вигляді елеваторного напряму, і зрошення.

Які системи для зрошення Ви пропонуєте?

Ми пропонуємо самохідні дощувальні машини. Їх є декілька видів: кругові машини, іподромного типу (універсальні машини), фронтального типу. Минулого 2017 року ми створили першу експериментальну машину. У 2018 році компанія законтрактувала 7 машин. Я думаю, що за цим напрямом майбутнє. Також з елеваторного напряму ми займаємося розробкою фермерської лінійки. До сьогоднішнього дня ми пропонували лише промислові елеватори для «великих» гравців на цьому ринку. Ми розуміємо, що фермерська лінійка буде актуальною через 2-3 роки, коли невеликі підприємства захочуть мати власне зберігання.

На які об’єми схову розраховані елеваторні фермерські комплекси?

Від 5 тис. тон до 22,5 тис. тон. Ми єдині з українських виробників, які зробили силос 32 метри в діаметрі. Замовники залишилися задоволені. До цього в Україні такий спектр пропозицій могли запропонувати лише світові виробники. Фермерська лінійка буде складатися з невеликих силосів, виготовлених під конкретні забаганки замовника.

Розраховуєте на ріст об’ємів продажу вашого обладнання в цьому році?

Ми уклали 4 договори. Особливість нашої компанії в тому, що її успішність зростає кожного року. Якщо говорити про останні три роки, то успішність компанії подвоювалася. У 2018 році ми не хочемо відставати.

Які виникли у Вас проблеми?

Дуже багато сільгоспвиробників восени та взимку 2017-2018 року стикаються з проблемою блокування податкових накладних. На щастя, нас ця проблема обійшла боком, проте це було на рівні всієї країни.

Чого Ви очікуєте від 2018 року для своєї компанії?

Ми розвиваємо один напрям в сільськогосподарському виробництві, який будемо презентувати восени.

LANDLORD може розраховувати на інсайдерську інформацію?

Я можу сказати, що Ви дізнаєтеся про це одними з перших.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також