Події / Календар     08 лютого 2016 12:06

24 февраля 2016 года. Первый национальный винодельческий форум


ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИНОРОБНИЙ ФОРУМ

24 лютого 2016 року, ТПП України, ChamberPlaza

  • Початок о 10.00
  • Реєстрація з 9.00

Що необхідно для збереження та розвитку виноробної галузі? Чому в нашій країні знищується виноградно-виноробна галузь попри те, що вона є бюджетонаповнюючою, даючи робочі місця тисячам людей? Чи є майбутнє у мікровиробника, які перепони стоять на шляху великих виноробних підприємств і що необхідно терміново зробити для покращення інвестиційної привабливості галузі? Відповіді на ці питання експерти, представники бізнесу й органів влади шукатимуть на Першому національному виноробному форумі, який відбудеться 24 лютого 2016 року в Торгово-промисловій палаті України. Захід ініційовано Торгово-промисловою палатою України, медіа-групою «Українська правда» та корпорацією «Укрвинпром» та проходитиме за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Подібний форум проводиться проводиться в нашій країні вперше. Передумовою стало загострення проблем, які щодня перешкоджають виробникам виноградно-виноробної продукції. Як зазначають експерти, причини криються у відсутності державної підтримки та неврегульованості проблем галузі на законодавчому рівні, що істотно впливає на зниження інвестиційної привабливості держави.

Щоб не втратити виноградно-виноробну галузь України, організатори Форуму запрошують усіх зацікавлених підприємців, експертів, науковців та депутатів залучитися до відкритого обговорення проблематики. Під час заходу відбудеться гала-сесія, темою якої стане «Конкурентоспроможність виноградно-виноробної галузі України в нових економічних умовах». Також пройдуть панельні дискусії, учасники яких обговорять стан, перешкоди та перспективи у мікровиноробстві та на великих виноробних підприємствах галузі, експортний потенціал та конкурентоспроможність вітчизняної виноробної продукції на світовому ринку. У них візьмуть участь представники професійних організацій виноградно-виноробної галузі, малих, середніх та великих підприємств.

За підсумками Форуму буде прийнято Звернення до органів державної влади з пропозиціями, спрямованими на стабілізацію ситуації в цій галузі.

Також до участі у Форумі запрошені міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко, голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі, голова представництва ЄК в Україні Ян Томбінський, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України– торговийпредставник України Наталія Микольська, заступник міністра фінансів України Олена Макеєва, голова Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна й інші чиновники.

Додаткова інформація на сайті Форуму за посиланням http://wine-forum.com.ua/

Зареєструватися можна за тел. (044) 583-50-69, (044) 278-12-51 або за e-mail: bov-bsd@ucci.org.ua

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!