Новини / Техніка     05 серпня 2023 12:07

“Зернова Столиця” презентувала реверсивний скребковий конвеєр ZEO-DC


ГК “Зернова Столиця” готує до відправки замовникам в Київську область реверсивний скребковий конвеєр ZEO-DC. Обладнання призначено для транспортування насіння, і  не допускає протяжки та бою продукту.

Про це повідомляє пресслужба “Зернової Столиці”.

“Для даних задач розробили спеціальний конструктив засувок, які встановлені на транспортері, а також застосовано механізм очищення ланцюга для запобігання змішування різних продуктів та протяжки матеріалу до наступного вивантаження”,— повідомляють в компанії.

Конвеєр ZEO-DC виконаний з оцинкованої сталі, має 4 проміжні та 2 кінцеві автоматичні вивантаження, 3 проміжні завантаження та оснащений датчиками контролю швидкості, контролю обриву ланцюга та підпору.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Повна довжина конвеєра становить 20,5 метрів, продуктивність 35 т/год.

Нагадаємо, компанія RIA.com, яка відома популярним сайтом із купівлі та продажу автомобілів AUTO.RIA, відкрила новий проєкт AGRO.RIA, який спеціалізується на сільгосптехніці.

Компанія “Агроструктура” спільно з корпорацією AGCO розпочали будівництво нового регіонального сервісного центру європейського рівня. Він розташовуватиметься в Житомирській області.

Читайте також: Як обрати мінітрактор для сільськогосподарської діяльності

Перший серійний системний трактор NEXAT на колесах в Україну доставили в квітні 2023 року. Це перша серійна машина на колесах, яка є в Україні і придбало її агропідприємство “Кищенці”. Ця машина має технічні параметри точно такі, як і гусеничні системні трактори — все беззмінно, але вона на колесах. Системний трактор заїхав в Україну з бункером, до якого приєднуються сівалки й всі інші агрегати. Без бункера системний трактор NEXAT не зможе працювати на полі під час сівби.

Агрокомпанія “Кищенці” з Черкаської області вперше в Україні посіяла кукурудзу серійним колісним системним трактором NEXAT.

Україна протягом 10 років після перемоги у війні з росією планує збудувати 8 заводів, які вироблятимуть сільськогосподарську техніку.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також