Новини / Трейдинг     18 січня 2019 12:44

Зелений тиждень-2019: Україна та Канада поглиблюватимуть партнерство в торгівлі

Україна 2019-го планує наростити експорт продуктів преміум-класу до Канади. Це стосується реалізації на канадському ринку заморожених і свіжих овочів, фруктів, органічних продуктів, консервації. Також країни домовилися про посилення роботи у сфері біоекономіки та зеленої економіки. Для цього українські та канадські науковці працюватимуть разом над низкою спільних проектів.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Такі домовленості були озвучені під час робочої зустрічі представників українського та канадського профільних міністерств у рамках виставки-ярмарку «Міжнародний зелений тиждень – 2019», який наразі відбувається в Берліні. Вітчизняний агросектор уперше за останні 5 років представлений на сільськогосподарській ярмарці у форматі окремого павільйону. Цьогоріч Україна презентує 21 напрямок аграрного бізнесу.

Читайте: Митна співпраця й адаптація законів – пріоритети торгівлі з ЄС від президента

Під час обговорення піднімалося питання сертифікації української продукції державними службами. Зокрема, це стосувалося птахівництва, бджіл і експортних бджолопакетів.

Крім того, представники України та Канади обговорили розширення торгівлі в рамках ЗВТ між країнами. Так, українська сторона запропонувала крім кукурудзи, супів і насіння, які торік уперше потрапили на канадський ринок, додати фрукти й натуральну продукцію.

Як раніше повідомляв Landlord, Україна розширює співпрацю з Саудівською Аравією. Основні напрямки – зростання обсягів торгівлі та розширення інвестиційного співробітництва.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також