Новини    10 травня 2018 17:34

Завершення будівництва «Заводу Кобзаренка» у Польщі розширить компанії географію експорту


На сьогодні ТОВ «Завод Кобзаренка» експортує техніку у 28 країн світу і планує відкриття ринків Ірану, Індії та США у 2018 році. Про це заявив керівник відділу збуту ТОВ «Завод Кобзаренка» Микола Купко, повідомляє Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу».

За його словами, для розширення збутової діяльності в 2018 році мають бути завершені всі роботи по будівництву повномасштабного заводу в Польщі з виготовлення сільськогосподарської техніки Заводу Кобзаренка.

«Kobzarenko Sp. z.o.o.» перебуває у стадії розвитку, становлення, розбудови виробничих цехів, а також займається перепродажем сільськогосподарської техніки ТОВ «Завод Кобзаренка» і працює як сервісний центр по запуску, технічному обслуговуванню, налагодженню техніки у країнах Європи та Польщі», – заявив він.

Разом з цим, на думку Миколи Купка, продаж сільгосптехніки в Україні теж зростатиме.

«Динаміка останніх років дає змогу з впевненістю говорити – продаж техніки в Україні зростатиме! Все більше і більше аграріїв починають розуміти, що високоякісна техніка забезпечує високий урожай. Одним з наглядних прикладів є самозавантажувальний причіп-тюковоз ПТ-30, який сам збирає, транспортує й розвантажує рулони соломи з поля. При використанні тюковоза ПТ-30 необхідний лише один трактор, який не потребує додаткової техніки і не вимагає організації роботи цілого комплексу с/г машин на багато днів. Так, для завантаження 30 тюків потрібно приблизно 20 хвилин», – стверджує керівник відділу збуту ТОВ «Завод Кобзаренка».

Та додав, що державна підтримка, у вигляді відшкодування частки вартості сільськогосподарської техніки, має позитивну тенденцію.

«У 2017 році відшкодуванню підлягали 6 одиниць техніки Заводу Кобзаренка і програмою скористалися близько 10 клієнтів. На сьогодні перелік техніки збільшився до 32 одиниць і охочих придбати техніку та повернути 25% коштів зростає», – наголосив Купко.

Проте, за його словами, в системі процесу відшкодування вартості техніки залишають недоліки.

«Створення державної програми компенсації вартості техніки – це важливий крок вперед у розвитку с/г машинобудування. Такі програми давно працюють у інших країнах і своїм прикладом показують високу ефективність. Звичайно, виникатимуть певні труднощі, непорозуміння. Наприклад, відкриття рахунку у Державному банку, довготривалий період розгляду заяв на компенсацію та інше. Проте з часом все повинно дійти до автоматизму і надасть змогу акумулювати якомога більше коштів та підвищити рівень довіри до держави», – вважає керівник відділу збуту ТОВ «Завод Кобзаренка» Микола Купко.

Також представник заводу заявив, що комплектуючі у техніці заводу здебільшого вітчизняні, але тільки там де це не заважає якості продукції.

«Залежно від різновиду техніки, частка європейських комплектуючих складає 15-40% вартості. Звичайно, ми намагаємось по максимуму використовувати українські деталі та вузли: метал, гідроциліндри, кріплення та інше. Проте не все можна рівноцінно замінити. На жаль, в нашій державі немає всіх якісних деталей, тому доводиться використовувати європейське, адже ми чітко розуміємо, що нашу техніку добре знають як в Україні, так і в Європі, і її якість повинна залишатися найвищою», – додав фахівець.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...