Новини / Технології     22 травня 2019 16:53

Замість ґрунту – субстрат із використаних матраців у таборі для біженців. І це не фейк

Учені з Університету Шеффілда виявили, що рослини, висіяні в поліуретанову піну, ростуть у 2–10 разів швидше, ніж у ґрунті. Дослідники перетворили занедбану школу на сіті-ферму з новаторською системою гідропоніки, де вирощують різноманітні овочі – від салату до помідорів.

Про це повідомляє на своєму сайті Університет Шеффілда.

Піна як субстрат для вирощування

Щороку у світі втрачаються 24 млрд т родючого ґрунту. Тому Гаррі Райт, дослідник Grantham Centre for Sustainable Futures (Центру стійкого майбутнього), розробив спеціалізовані піни, які хімічно, фізично і біологічно нагадують ґрунт.

Читайте: Джеймі Олівер збанкрутів через здорожчання імпорту продуктів у Великій Британії

Вчені вважають, що піонерські технології гідропоніки можуть допомогти в боротьбі з деградацією ґрунту. Замість того, щоб розповідати про це і публікувати статті, дослідники фактично побудували робочу систему для вирощування продуктів харчування.

Сіті-ферма в занедбаній школі

Розробку Гаррі Райта випробовують, перетворивши занедбану школу в Шеффілді на міську ферму зі встановленням новаторських систем гідропоніки. Використовуючи мережу труб, живильних розчинів, контрольоване середовище для росту і піну, вчені вирощують фрукти й овочі, демонструючи потенційне рішення глобальної кризи родючості ґрунтів.

18 травня сіті-ферма в Шеффілді відкрила свої двері для громадськості, надаючи  можливість колишнім викладачам і учням школи побачити, на що перетворилися їхні старі класи. Ферма забезпечуватиме фрукти та овочі для громади в Тінслі, Шеффілд, а також навчання для місцевих безробітних або низькокваліфікованих робітників.

Боротьба з деградацією ґрунту

Потенціал недорогих систем уже був продемонстрований у проекті зі встановлення систем гідропоніки з використаних матраців у таборі для біженців в Йорданії, очолюваного директором Centre for Sustainable Futures професором Тоні Райаном у співпраці з професором Дунканом Кемероном з Інституту сталого харчування Університету Шеффілда.

«Міські ферми, які використовують піну замість ґрунту, можуть зняти чималий тиск на сільськогосподарські системи. І оскільки ця система настільки ефективна, вона дозволяє нам годувати населення, кількість якого постійно зростає, використовуючи менше ресурсів», – відзначив Дункан Кемерон.

Вчені сподіваються, що в майбутньому такі ферми поширюватимуться по всьому світу, вони будуть оптимізовані до місцевих умов і вироблятимуть дешеві, здорові та стійкі продукти харчування.

Боротьба з відходами

Дослідження на синтетичних ґрунтах засвідчили готовність учених реагувати на проблему утилізації відходів, яку піднімає ООН.

«Брудні й непридатні матраци з пінопласту, які вважалися проблемою утилізації відходів у таборі біженців в Za’atari, були визначені як альтернативний субстрат для вирощування, і ми виявили, що потенційне забруднення сечею може реально сприяти росту рослин», – розповів  Тоні Райан.

Landlord раніше повідомляв про те, що в Польщі розробили новий субстрат для теплиць: 80% органічної речовини та повне розкладання через 25 років.

Технології        01 липня 2019 13:01

Із LED набагато ефективніше: в Ізраїлі виводять сорти пшениці, стійкі до збудників іржі

Ізраїльський Інститут удосконалення зернових культур, проводячи дослідження, перейшов на використання LED-технологій у освітленні приміщень, де вирощують рослини. Це дало їм змогу отримувати не 2, а 4 покоління пшениці на рік з економією електроенергії до €3000 на кімнату в рік.

Про це повідомляє HortiDaily.

Розташований в університеті Тель-Авіва в Ізраїлі Інститут удосконалення зернових культур (ICCI) – це одна з провідних світових дослідницьких організацій, орієнтованих на збір, каталогізацію та поліпшення зернових культур.

Читайте: У Кропивницькому в липні запустять біогазову електростанцію вартістю 2 млн євро

Раніше у своїх кімнатах для вирощування Інститут використовував освітлювальні рішення HPS. Замінивши їх на світлодіоди, науковці отримали багато переваг, що є вирішальними як для дослідників, так і для виробників:

  • Ефективніший контроль температурного режиму
  • Краща регуляція варіантів спектра
  • Велика економія енергії

«HPS, які ми використовували раніше, генерували надто багато тепла і були дорогими для запуску, тому ми змогли отримати спеціальний бюджет, щоб замінити їх на більш енергоефективні одиниці… Ми зробили розрахунки і продемонстрували університету, що за допомогою LED-технологій можна заощадити у вартості електроенергії близько 3000 євро на кімнату за рік», – відзначає голова ICCI професор Амір Шарон.

Для того щоб підвищити ефективність своїх досліджень, інститут використовує прискорені методи розведення культур. Вирощуючи рослини в приміщенні з повністю контрольованим LED-освітленням, дослідницька група ICCI має можливість послідовно та рівномірно прискорити зростання посівних культур, зберігаючи при цьому низький профіль тепла.

Науковці сподіваються, що тепер вони зможуть вирощувати 4 покоління пшениці на рік, на відміну від 2 поколінь, які вони отримували під попередніми системами натрієвих ламп високого тиску (HPS). Це дозволить команді проводити більше тестів на рік, що забезпечить набагато швидший та гнучкіший процес дослідження.

Більшість досліджень ICCI зосереджені на схрещенні звичайно культивованих видів пшениці з дикими рослинами, які мають вищу стійкість до хвороб. Банк ICCI налічує понад 15 000 зразків різних диких рослин.

Пшениця потребує інтенсивного світла. «Зазвичай ми вирощуємо її назовні в теплицях з природним сонячним світлом і просто доповнюємо деяким додатковим світлом. Проте ми хотіли перейти до виробництва в приміщенні й використали для цього лампи HPS, що мало певні проблеми: або вони генерували занадто багато тепла, або не були достатньо сильними, щоб забезпечити ефективний ріст рослин. Тому ми перейшли на нову систему», – говорить Амір Шарон.

За допомогою схрещування науковці сподіваються вивести сорти пшениці, стійкі до збудників іржі – групи захворювань, що руйнують зернові культури, а також сорти, що мають вищу врожайність та якість зерна.

Дослідження, які проводять в ICCI, мають потенціал позитивного впливу на продовольчу безпеку мільйонів людей у всьому світі. На жаль, пошуки можуть зайняти до 15 років, тож на їх результати можна очікувати лише в довгостроковій перспективі.

Landlord раніше повідомляв про те, що все більше виробників обирають для своїх теплиць LED-технології, завдяки яким можна регулювати спектр освітлення. Продукція вирощена таким способом, характеризується набагато кращим ростом і довше зберігає свіжість.

Поділися

Технології        01 червня 2019 11:38

Урожайність перевищила очікування: 20 га теплиць для томатів на висоті 1800 м над рівнем моря

Вирощування томатів на висоті 1800 м над рівнем моря може бути сталим і прибутковим. Це довів провідний виробник теплиць у світі Idromeccanica Lucchini, запустивши в роботу у Вірменії 20 га гідропонних теплиць, де вирощують продукцію 11 місяців на рік.

Про це повідомляє HortiDaily.

Італійська компанія Idromeccanica Lucchini встановила у Вірменії теплиці площею 20 га на висоті 1800 м над рівнем моря, запровадивши на них гідропонне виробництво, яке має зимовий цикл.

Стале і прибуткове господарство

У компанії відзначають, що ставили перед собою важливе завдання: створити ідеальні умови для сталого і прибуткового господарства, котре діятиме 11 місяців на рік у регіоні з невеликою кількістю економічних альтернатив.

Читайте: Ні посадити, ні пересіяти: американські фермери пересаджують кукурудзу під проливним дощем ФОТО

Збудована теплиця має висоту 8,5 м і вона ідеально ізольована завдяки подвійній фотоелектричній плівці. Також важливим технічним аспектом є наявність теплої води, яка надходить з найближчої теплової електростанції. У теплицях встановлена гідропонна система, зрошення та опалення – за допомогою програмного забезпечення.

Другий сезон виробництва

У компанії повідомили, що завершили вже другий виробничий цикл, і врожайність перевищила очікування. Цикл триває із серпня до червня. У зимові місяці вирощування відбувається без штучного освітлення – за рахунок того, що фотоелектрична фольга поширює сонячне світло.

Поки що вірменська компанія вирощує продукцію для експорту в Росію. Проте ці томати мають тривалий термін зберігання, тому вони можуть транспортуватися на ринки і на більшу відстань.

Новий виробничий центр розташований у регіоні, де бракує економічних альтернатив, і забезпечує роботу більш ніж 200 людям.

Landlord раніше повідомляв про те, що компанія в Нідерландах створила новітню систему для забезпечення теплиць електрикою і теплом – шляхом перетворення енергії сонця. Сьогодні унікальна технологія, що використовує енергію з відновних джерел, уже впроваджена в тепличному господарстві у Франції.

Поділися

Агролайф        02 травня 2019 17:29

Вертикальний сад у будинку: 30 фруктів і овочів усього на 2,5 кв. м

Справжні любителі свіжих овочів та фруктів знайдуть можливість, як виростити їх навіть у міських умовах. Вертикальна система iHarvest з автоматичним освітленням і поливом дозволяє вирощувати 30 культур на панелі площею 2,5 кв. м. Потребує використання води в 20 разів менше, ніж інші системи.

Про це повідомляє на своїй сторінці в Instagram ресурс gigadgets.

Відео із сіті-фермою зібрало понад 160 тис. переглядів і в основному сподобалося користувачам.

Читайте: На Марсі вирощуватимуть овочі: NASA обрала переможця в конкурсі теплиць

Проте є в цього рішення домашнього саду і критики. Одне із зауважень полягає в тому, що така система використовує електроенергію замість природного світла:

«Це економія води і простору, проте така система поглинає електроенергію, яка використовує в основному викопне паливо. Якщо ваша мета полягає у створенні «зеленого» проодукту, просто зробіть ту ж саму систему з природним світлом».

Landlord раніше повідомляв про те, що в трьох німецьких торгових мережах – Edeka, Migros та Metro – овочі вирощують на очах у споживача у вертикальних теплицях за методом гідропоніки. Освітлення забезпечують світлодіодні лампи. Для кожного виду продукції умови регулюються індивідуально.

Поділися

Технології        23 квітня 2019 15:44

Наслідки глобального потепління: вчені США виводять термостійку худобу

Професор з університету Флориди Raluca Mateescu намагається розгадати таємницю: як розводити термостійку худобу без втрат якості м’яса. Якщо їй це вдасться, вона зможе допомогти вберегти галузь тваринництва від наслідків глобального потепління, принаймні на деякий час.

Про це повідомляє Bloomberg.

Першим кроком до захисту продовольчої спроможності від глобального потепління є створення термостійкої худоби, яка здатна бути джерелом соковитого мармурового м’яса.

Читайте: Завод у Нідерландах за тиждень виготовляє 80 роботів для молочної галузі

Професор з університету Флориди Raluca Mateescu досліджує шляхи адаптації до клімату, що має значення не тільки в галузі тваринництва та сільського господарства.

Наслідки глобального потепління

  • Підвищення температури завдає шкоди не лише рослинам і тваринам. Наслідками глобального потепління є також збільшення потреби у воді, осушення водойм та менша готовність людей до посухи.

  • Тепліші зими є благом для шкідників, які виживають і поширюються далі.
  • Із причин, які вчені ще не розуміють, підвищення рівня вуглекислого газу в атмосфері зменшує кількість вітамінів і мінералів у рослинах, включаючи траву, а це означає, що худоба має більше їсти, щоб отримати ті ж самі поживні речовини.

Генетичні дослідження

Два роки тому Raluca Mateescu отримала грант USDA для пошуку більш точного генетичного рецепту виведення термостійкої худоби. Щоліта вона зі своєю командою збирає зразки від більш ніж 800 корів на ранчо в Окічобі, проводячи вимірювання (температура тіла, довжина і товщина хутра, кількість поту, що виділяється). За шкалою від 1 до 5 оцінють темперамент кожної корови. Вони також вивчають характеристики, котрі мають значення для виробників худоби – за допомогою ультразвуку визначають рівень мармуровості м’яса.

Raluca Mateescu зі своєю командою виділяють ДНК від кожної корови та відправляють їх до приватної лабораторії, яка аналізує ДНК на 250 000 генетичних маркерів  (один пристрій для аналізу ДНК у лабораторії коштує $ 500 тис.).

Далі вони проводять статистичні дослідження, щоб визначити, які бажані особливості найбільш сильно корелюють із генетичними характеристиками. Їх завдання полягає в тому, щоб визначити, які генетичні маркери серед тисяч, пов’язаних із цією ознакою, фактично формують цю ознаку.

За оцінками Mateescu, команді потрібно ще два-три роки, аби дійти до кінцевої мети – виведення порід корів, здатних витримувати високі температури, не жертвуючи якістю м’яса.

Звичайно, постає питання: чи не було б легше не витрачати мільйони доларів і багато років на розробку «мармурованих корів», які можуть акліматизуватися до високих температур, а просто американцям «акліматизуватися» до менш мармурового м’яса?

«У нас є гроші, – відповідає на запитання Raluca Mateescu. – І це так люблять люди».

Landlord раніше повідомляв про те, що до 2025 року дві третини населення відчуватимуть нестачу води. ФАО вказує 4 напрямки для подолання кризи.

Поділися

Технології        19 квітня 2019 12:27

Тепличний салат: гідропоніка економить посівні площі в 14 разів ФОТО

Італійська компанія вирощує салат у гідропонних теплицях з плаваючими опорними панелями. Колосальна економія площі й води, а також вищий вміст мінеральних солей у продукції і збільшений термін її зберігання – ключові переваги інноваційної технології порівняно з традиційними.

Про це повідомляє HortiDaily.

Італійська компанія, що реалізує салат під ТМ Ninfa, веде виробництво цієї продукції в автоматизованих гідропонних системах площею 13 га. Виробничий майданчик такого розміру, з цими технологіями, не часто зустрічається в Європі. До того ж, ці 13 га є лише частиною ферми, загальна площа якої становить 100 га.

Читайте: Кейс: Бізнесмен з Білорусі постачає мед у найбільшу торгову екомережу США. Річна виручка – $1,5 млн

Виробництво салату в господарстві триває від середини квітня до грудня, а в зимові місяці його призупиняють. Культивування відбувається з плаваючими панелями, сертифікованими для контакту з харчовими продуктами. Коріння росте у воді. Живлення рослин здійснюють класичною тріадою елементів N, K, P, а також мікроелементами.

Економія площі

«При застосуванні традиційних методів потрібно було б 180 га землі, щоб виробити те, що ми можемо зробити на 13 га гідропонної системи. При цьому використана вода не витрачається, а повертається на поля інших 87 га нашої компанії», – розповідає  власник компанії Джанлука Россі.

Економія води

За словами Россі, при тій же кількості виробленої продукції зменшення споживання води становить 70–80% порівняно з традиційним методом.

Мінеральні солі

На відміну від традиційних методів, у гідропонних системах мінеральні солі доступні тільки для рослин, які їх поглинають відповідно до своїх потреб. При цьому виключаються вилуговування, відходи і дисперсія мінералів у навколишнє середовище або у водоносні горизонти.

Панельні тести, проведені на салаті Ninfa, засвідчили в ньому вищий вміст мінеральних солей, порівняно з культурами, вирощеними традиційним шляхом, а також показали значно збільшений термін зберігання.

Landlord раніше повідомляв про вирощування салату за допомогою LED-технологій: 7000 кв. м гідропонних теплиць.

Поділися
Показати ще