Новини    10 січня 2023 21:07

За місяць новий термінал в порту Рені обробив вже 1,5 тис. контейнерів

Термінал запрацював на початку грудня минулого року

Контейнерний термінал “Вікінг Альянс”, який наприкінці 2022 року розпочав роботу в порту Рені, обробив вже близько 1,5 тис. контейнерів. Про це в колонці на порталі ЦТС повідомив керівник транспортно-логістичної компанії NG Shipping Георгій Чернявський.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Вже за перший місяць роботи цього терміналу в порту опрацювали близько 1,5 тис. контейнерів. Тож, безсумнівно, це значима подія для галузі, – написав він.

Термінал запрацював на початку грудня минулого року. Це єдиний контейнерний термінал в Рені та єдиний (морський контейнерний термінал), працюючий сьогодні в Україні.

Проєкт реалізовано за підтримки посольств Данії та Швеції, Адміністрації морських портів України та Міністерства інфраструктури України.

Нагадаємо, у порту Рені стивідорна компанія Danube Logistics Group отримала статус портового оператора, налагодила навантаження річкового і морського флоту та весь комплекс супутніх послуг.

Baltic Hub, раніше відомий як DCT Gdańsk, оголосив про початок будівництва свого третього глибоководного термінала.

Для експорту української агропродукції Хорватія пропонує використовувати можливості двох своїх портів — Рієка та Задар.

В Офісі Президента очікують, що Чорногорія посилить санкції проти рф та закриє свої порти для російських суден.

Стало відомо, що тарифи на чорноморських маршрутах, ймовірно, будуть підвищуватися — в основному через збереження військових ризиків і зростання вартості страхової гарантії безпеки суден.

Сербська експедиторська компанія Panšped готова сприяти українським експортерам в налагодженні логістичного маршруту транспортування продукції з України до морського порту Бар у Чорногорії.

Новоутворена стивідорна компанія Danube Logistics Group, у порту Рені отримала статус портового оператора, веде роботу із запуску контейнерного термінала в Рені, а також готується будувати склади підлогового зберігання.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...