Новини    14 грудня 2022 10:03

Danube Logistics Group побудує в порту Рені підлогові склади для зберігання зерна


Новоутворена стивідорна компанія Danube Logistics Group, у порту Рені отримала статус портового оператора, веде роботу із запуску контейнерного термінала в Рені, а також готується будувати склади підлогового зберігання.

Про це розповів на своїй сторінці у Facebook директор Danube Logistics Group Іван Ніякий.

За його словами у порту Рені компанія налагодила навантаження як річкового, так і морського флоту, а також весь комплекс супутніх послуг (вагова, лабораторія, експедування, диспетчеризація авто та флоту).

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Взагалі за свої перші 3 місяці роботи Danube Logistics Group відвантажила понад 150 тис. т зернових вантажів через Ренійський та Одеський порт.

«Беремо активну участь у роботі зернового коридору, здійснюючи перевалку через термінали Одеського порту. І що важливо — забезпечуємо робочі місця для фахівців, які були змушені залишити рідні міста. В нас їх близько 70%»,— підкреслив Іван Ніякий.

Нагадаємо, днями в порту Рені запрацював перший в Україні контейнерний термінал “Вікінг Альянс”. Це єдиний контейнерний термінал в Рені та єдиний, працюючий сьогодні в Україні.

У порту Рені стивідорна компанія Danube Logistics Group отримала статус портового оператора, налагодила навантаження річкового і морського флоту та весь комплекс супутніх послуг.

Baltic Hub, раніше відомий як DCT Gdańsk, оголосив про початок будівництва свого третього глибоководного термінала.

Для експорту української агропродукції Хорватія пропонує використовувати можливості двох своїх портів — Рієка та Задар.

В Офісі Президента очікують, що Чорногорія посилить санкції проти рф та закриє свої порти для російських суден.

Стало відомо, що тарифи на чорноморських маршрутах, ймовірно, будуть підвищуватися — в основному через збереження військових ризиків і зростання вартості страхової гарантії безпеки суден.

Сербська експедиторська компанія Panšped готова сприяти українським експортерам в налагодженні логістичного маршруту транспортування продукції з України до морського порту Бар у Чорногорії.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...