Новини / Овочівництво     13 лютого 2022 11:48

За 2021 рік в Україні зареєстрували більше десяти нових сортів перцю

Серед зареєстрованих видів особливо відзначається стійкий сорт Сінатра F1, оскільки вага його плодів близько 400 г.

Селекціонери безупинно працюють над виведенням нових сортів і гібридів сільгоспкультур. У 2021 році Державний реєстр сортів рослин поповнився новими видами перцю, що вирощуються в Україні, повідомляє Zemliak.com.

Зареєстрували 13 гібридів солодкого перцю, зокрема, особливо фермерами відзначається стійкий сорт Сінатра F1, оскільки вага його плодів сягає близько 400 г. Сорт придатний для вирощування переважно в закритому грунті та використовують його переважно у свіжому вигляді.

“Сорт середньостиглий високоврожайний. Рослина потужна, розвивається висотою до 1,6 м. Під час вирощування експерти радять підв’язувати рослину через високу навантаженість плодами”, — йдеться у матеріалі видання.

Зрілі плоди реалізують у свіжому вигляді, також перець підходить для заморожування та перероблення, тривалої реалізації.

Солодкий перець – овочева культура, один з різновидів перцю стручкового. Чагарник є багаторічним, проте вирощується як однорічна рослина. Плоди солодкого перцю цінна сировина для харчової промисловості. Його використовують в кулінарії, медицині, косметології, включають в різні види консервів для збагачення їх вітамінами. З висушених плодів перцю готують порошок, який являє собою насичений вітамінний концентрат зі специфічним ароматом.

Нагадаємо, солодкий міні-перець під назвою Tribelli цілорічно вирощує в теплицях компанія Divine Flavor. Різноколірні сорти дають можливість яскравої упаковки, що сприяє активним продажам. Урожай працівники збирають на ходулях, оскільки рослин виростають досить високими.

Landlord раніше повідомляв про різноколірні сорти солодкого перцю Palermo – червоного, жовтого, помаранчевого та шоколадного кольорів.

Окрім цього, раніше повідомлялось, які продукти врятують від коронавірусу. Найперше дієтологи радять споживати кольорові овочі: червону капусту, болгарський перець, броколі. Ці продукти володіють антиоксидантними властивостями, тож добре підтримають ваш імунітет.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також