Новини / Рослинництво     14 березня 2020 17:06

Які продукти врятують від коронавірусу

Аби зменшити ризик захворювання на смертельно небезпечну вірусну хворобу, необхідно споживати вітаміни, що зміцнюють імунітет.

Захистити від коронавірусу здатні продукти, які зміцнюють імунну систему, а отже, підвищують опірність організму вірусних захворюванням.

Найперше дієтологи радять споживати кольорові овочі: червону капусту, болгарський перець, броколі. Ці продукти володіють антиоксидантними властивостями, тож добре підтримають ваш імунітет.

Фрукти та овочі, що місять вітамін С. До них належать усі цитрусові, а також капуста, яблука, ківі, болгарський перець. Мають безліч корисних функцій, у тому числі допомагають запобігти або вилікувати основні інфекції.

Читайте: Світ без голоду: що можуть зробити фермери – ФАО

Ягоди насичені антиоксидантами та вітамінами, тож дбають про захист вашого організму.

Спеції: куркума володіє протизапальними властивостями, а також підсилює імунітет. Імбир – його активні речовини здатні зменшити запалення, хронічний біль, біль у горлі.

Пребіотики, яких багато в овочах та фруктах, що мають клітковину, та в цільному зерні. Впорядкують перетравлення їжі.

Пробіотики триматимуть у порядку вашу кишково-шлункову мікрофлору й захищатимуть організм від вірусів. Їх багато в кисломолочних продуктах, йогуртах, кімчі, соєвих.

Landlord раніше розповідав, як відновити емоційний і фізичний стан взимку.

Джерело: Вголос

Читайте також