Новини    24 вересня 2023 17:44

Винахідники запропонували екологічну заміну дерев’яним піддонам

Інновація стосується не лише екологічності; це ідеально узгоджується з ширшим глобальним акцентом на стійкість.

Австрійська компанія KraftPal запропонувала альтернативу традиційним дерев’яним піддонам –  інноваційні піддони, виготовлені з двостінного гофрованого картону.

Інноваційне рішення KraftPal, створене з точністю для підвищення ефективності, забезпечення однакової якості продукції в будь-якій точці світу, зниження витрат і сприяння екологічності.

Вплив дерев’яних піддонів на довкілля очевидний від вирубки лісів до викидів вуглецю під час транспортування та утилізації. Підхід KraftPal є особливим. Їхні гофровані піддони не тільки виготовлені з перероблених матеріалів, але й обіцяють вражаюче 80% зменшення вуглецевого сліду. Ця інновація стосується не лише екологічності; це ідеально узгоджується з ширшим глобальним акцентом на стійкість.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Дерев’яний пакувальний матеріал широко використовуються у міжнародній торгівлі під час перевезення вантажу різного походження. Однак саме такий матеріал може переносити та поширювати небезпечні карантинні організми, які при акліматизації можуть завдати великої шкоди народному господарству країни.

Нагадаємо, нідерландська компанія хоче інвестувати в Білгород-Дністровський порт та енергопроект в Чорнобильській зоні.

Ера викопного палива перебуває на “початку кінця” – глава МЕА.

У 2022 році внаслідок вторгнення росії в Україну ЄС скоротив попит на енергоносії, найбільше — на викопний газ та зберіг курс на відмову від вугілля.

В умовах енергетичної кризи, спричиненої російською агресією, в Україні гостро постало питання розвитку альтернативних джерел енергії, не задіяних раніше. Заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віталій Головня акцентував, що біоетанол і біогаз – це альтернативні види енергетики, які можуть забезпечити енергетичну стійкість України. Аграрний сектор, зокрема переробна галузь, має для цього значні можливості. Ефективне використання галузі переробки дозволить частково замістити традиційні види енергії, як на місцевому, так і на національному рівнях.

Сонячна установка Tesla Powerwall потужністю 13,9 кВт, подарована Україні Ілоном Маском, нещодавно була встановлена у місті Бородянка на Київщині. Бородянський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав альтернативне джерело енергії тепер може самостійно виробляти й накопичувати електроенергію незалежно від місцевої мережі.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...