Новини / Інвестиції     14 вересня 2021 14:18

Нідерландська компанія хоче інвестувати в Білгород-Дністровський порт та енергопроект в Чорнобильській зоні

Bontrup може стати інвестором Білгород-Дністровського МТП

Нідерландська компанія Bontrup обговорила з керівництвом ДП “Білгород-Дністровський морський торговельний порт” можливість співпраці.

Інвестор хоче використати потужності Білгород-Дністровського порту для перевалки вантажів, а також будівництва виробничих потужностей компанії в Білгород-Дністровську.

Глава українського порту Оксана Киктенко зазначила, що одним з головних умов буде обов’язкове збереження профілю підприємства.

Читайте: Китайські інвестори цікавляться переробкою кукурудзи в Україні

Також відомо, що Bontrup планує реалізувати інвестиційний енергопроект в Чорнобильській зоні відчуження в рамках реалізації концепції “зеленого” енергетичного переходу України. На першому етапі компанія планує вкласти в проект 50 млн євро з перспективою збільшення рівня інвестицій до 1,5 млрд євро.

Довідка. Компанія Bontrup спеціалізується на бізнесі в області сировини, логістики та сільського господарства. В Україні у компанії є актив у вигляді “Голландської аграрної компанії” (Bontrup Ukraine), яка обробляє земельні ділянки в Глухівському та Шосткинському районах Сумської області загальною площею 22 тис. га, а також займається розведенням молочної худоби.

Раніше Landlord повідомляв, що “дочка” швейцарської компанії інвестує $40 млн у порт “Чорноморськ”.

Джерело: USM

Наталія Софієнко, Landlord

Читайте також