Новини    17 серпня 2018 12:05

В Саудівській Аравії більшає українського ячменю


У той же час, за перший місяць поточного сезону експорт ячменю з України в Саудівську Аравію склав 463,7 тис. т, що на 55% перевищує аналогічний показник в попередньому сезону. Про це повідомляють в «АПК-Інформ».

«Дане зростання пов’язане зі зниженням виробництва ячменю в ц.р. в ключових країнах експортерах (Австралії, Канаді, Росії), при тому, що експортний потенціал українського ринку ячменю зберігається практично на рівні попереднього сезону (4,1 млн. т), а також з розривом торговельних відносин в зерновому сегменті між Саудівською Аравією і Канадою», – кажуть аналітики.

За інформацією «АПК-Інформ», Україна також зміцнює свої позиції постачальника ячменю в Китай. Згідно з даними USDA, ключовими світовими імпортерами ячменю є Китай і Саудівська Аравія, які в 2018/19 МР можуть імпортувати, відповідно, 9,5 млн. тонн і 8 млн. тонн даної зернової, що сумарно складає майже 62% загального обсягу світової торгівлі.

«За підсумками 2017/18 МР, згідно з оцінками американських експертів, Китай імпортував 8,2 млн. тонн ячменю, а Саудівська Аравія – 8 млн. тонн. При цьому Україна поставляє істотні обсяги ячменю на зазначені ринки. За підсумками 2017/18 МР Саудівська Аравія традиційно зайняла лідируючу позицію серед імпортерів з України, закупивши 1,8 млн. тон даної зернової. Китай посів другу позицію з показником 792,4 тис. тонн», йдеться у повідомленні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...