Новини    05 травня 2022 14:52

В порту Ізмаїл створять ветеринарну лабораторію. Це прискорить процес експорту с/г продукції

Нова ветеринарна лабораторія в Ізмаїлі допоможе прискорити експорт вітчизняної продукції

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський провів онлайн-зустріч із керівником регіональних програм Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO) у країнах Європи та Центральної Азії Раймундом Єлє. Про це інформує Мінагрополітики в Телеграмі.

Було обговорено тему створення за підтримки міжнародних партнерів ветеринарної лабораторії в порту Ізмаїл.

“На сьогодні відсутність такої лабораторії в Ізмаїлі гальмує процес експорту с/г продукції. Оскільки така продукція спочатку спрямовується в Одесу, там вона має дочекатися своєї черги на проходження сертифікації, а вже потім відправляється в Ізмаїл для відправки закордон. Усе це призводить до зайвих і фінансових витрат на логістику, і часових. Нова ветеринарна лабораторія в Ізмаїлі допоможе нам зняти ці проблемні питання та прискорити експорт вітчизняної продукції”, – розповів Микола Сольський.

Також сторони обговорили донорську підтримку малих та середніх фермерських господарств, які під час війни потребують особливої допомоги, і які є важливими гравцями для забезпечення продовольчої безпеки України.

Раймунд Єлє наголосив на важливості України для забезпечення глобальної продовольчої безпеки світу і стратегічній необхідності підтримки розвитку сільського господарства нашої країни в умовах війни.

Він зауважив, що ФАО працює над тим, щоб донори надали термінову допомогу вразливим сільським домогосподарствам. Ми будемо спрямовувати всі зусилля на те, щоб підтримати с/г виробництва в Україні, а також допомогти в забезпеченні всіх ланцюгів поставок продовольства як всередині країни, так і експортних позицій.

Раніше Landlord повідомляв, що в Мінінфраструктури вирішили закрити окремі морські порти.

Олександра Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...