Новини    02 травня 2022 16:59

В Мінінфраструктури вирішили закрити окремі морські порти: список

Рішення спричинено неможливістю здійснювати обслуговування суден і пасажирів, проведення вантажних, транспортних та інших пов’язаних з цим видів господарської діяльності.

У зв’язку із повномасштабною війною, яку російська федерація розв’язала 24 лютого 2022 року і веде проти України та Українського народу з порушенням норм міжнародного права, завдаючи ракетні удари по всій території України та вчиняючи злочини проти нашого суспільства, Міністерством інфраструктури України прийнято наказ від 28 квітня 2022 року № 256 “Про закриття морських портів”. Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.

Відповідно до наказу з дня його офіційного опублікування морські порти Бердянськ, Маріуполь, Скадовськ, Херсон є закритими до відновлення контролю над зазначеними морськими портами.

Читайте такожУкраїна потребує нових стандартів міжнародних гарантій безпеки експорту продовольства

Вжиття зазначеного заходу спричинено неможливістю здійснювати обслуговування суден і пасажирів, проведення вантажних, транспортних та інших пов’язаних з цим видів господарської діяльності, забезпечення належного рівня безпеки судноплавства, дотримання вимог міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, а також забезпечення охорони навколишнього природного середовища в той час, коли росія продовжує вести воєнні дії в даних регіонах чим несе загрозу для людського життя і здоров’я.

“Ми неодмінно поновимо роботу зазначених морських портів після перемоги України над російським окупантом”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, швейцарська компанія має намір запустити експортний контейнерний сервіс “залізниця-ріка” в Україні.

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський на запрошення Міністра сільського господарства Литви Кястутіса Навіцкаса відвідав з робочим візитом Вільнюс та Клайпедський державний морський порт.

29 квітня, у румунському чорноморському порту Констанца завершилося завантаження судна Unity N вантажем з понад 71 тис. тонн української кукурудзи, що стало першим досвідом таких операцій після вторгнення росії в Україну 24 лютого.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...