Новини    28 червня 2023 09:06

В “Астарті” розповіли про партнерські програми компанії


Сільгосппідприємства, які працюють із “Астартою” постійно, навчилися вирощувати цукровий буряк: вміють досягати високих урожаїв та якості сировини. Менеджери компанії на місцях час від часу зустрічаються з кожним здавачем у своєму регіоні. Комунікація будується онлайн і офлайн 24/7 для оперативного реагування та розв’язання проблем, які виникають у фермерів.

Про це AgroPortal.ua розповіла начальниця управління заготівлі цукрової сировини компанії “Астарта” Інна Єфімчук.

Ми ніколи не залишаємо наших партнерів наодинці. Ми допомагаємо їм насінням, мінеральними добривами, ЗЗР, надаємо послуги з обробітку ґрунту, посіву, консультуємо з вирощування цукрових буряків та допомагаємо зі збиранням. Також у нас є послуги ґрунтової лабораторії. Щобільше, “Астарта” надає автомобілі для вивезення врожаю з поля, – розповіла Єфимчук.

Також “Астарта” має фінансові програми для аграріїв.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Під час кредитування аграрії можуть розрахуватися цукром за ринковою ціною на момент виконання умов договору. Така співпраця вигідна обом сторонам: “Астарта” отримує продукцію, а господарство — необхідну матеріальну підтримку та супровід з вирощування.

Авансування відбувається відносно затрат на гектар. У компанії діє система давальницької переробки: 45% сировини залишається заводу за переробку, а з 55% здавачу належить вся продукція по виходу заводу: цукор, жом, патока.

Компанія також може розраховуватися фіксованою кількістю цукру за здану тонну буряків, і тут уже враховується відстань перевезення. Чим ближче здавач до заводу, тим кращий економічний результат буде для нього.

“Ми заохочуємо аграріїв до співпраці вигідними умовами та ім’ям компанії. “Астарта” — це про чесність, якість, репутацію та відповідальність. Тому довіра до компанії на високому рівні”, — зазначила Єфімчук.

Довідка: “Астарта” — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять цукрові заводи, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. 7 високотехнологічних елеваторних комплексів компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Загальна потужність зберігання 562 тис. т. У 2014 році холдинг ввів у експлуатацію завод із переробки сої в Полтавській області (ТОВ “Глобинський переробний завод”).

Нагадаємо, агропромхолдинг “Астарта-Київ” реалізовує програму зі збільшення обсягів повторного використання та переробки відходів. З минулого року триває масштабний проєкт з автоматизації корпоративної звітності з охорони довкілля.

ТОВ ІПК “Полтавазернопродукт” (входить до структури агропромхолдингу “Астарта”) розпочало реалізацію проєкту з компостування, що стало продовженням досвіду агрофірми “Добробут”, інформує пресслужба компанії у FacebookКомпостування – є одним з найбільш ефективних при поводженні з органічними відходами тваринницьких ферм.

На початку 2023 року “Астарта” збільшила продажі за всіма позиціями. Продажі пшениці у першому кварталі року зросли у 4 рази, до 40,85 тис. т, кукурудзи — до 227,2 тис. т (+14%), соняшнику — до 31,6 тис. т (+47%), ріпаку — до 3 тис. т (у 43 рази), соєвої олії —  до 10,2 тис. т (+70%), соєвого шроту — до 41,3 тис. т (+6%). Продажі молока зросли на 19% і склали за квартал 28,8 тис. т.

Водночас ціни на продукцію, що реалізується компанією, піднялися: на цукор — на 42%,  кукурудзу — 32%, ріпак — 25%, соєву олію — 7%, соєвий шрот — 23%, молоко — на 14%. При цьому соняшник подешевшав на 16%, пшениця — на 17%.

Агропромхолдинг “Астарта” завершив сезон цукроваріння 2022 року. Цукрові заводи переробили близько 2 млн т цукрових буряків, вирощених на полях агропромхолдингу та його партнерами-сільгосптоваровиробниками, і виробили з них 282 тис. т цукру.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...