Новини / Технології     26 травня 2023 11:08

УУБ розширила функціонал земельних ботів


Найбільшу кількість учасників до земельних аукціонів цього року підготували на майданчику “Української універсальної біржі”. Для зручного пошуку необхідної ділянки компанія створила спеціальний Земельний бот у Telegram. Він дозволяє знайти потрібну ділянку за заданими параметрами. Аналогічний Земельний бот працює і у Viber.

Про це Latifundist.com розповіли в компанії.

“Тисячі підписників уже не витрачають дорогоцінний час на пошук необхідної ділянки. Це все за них робить бот. Вони підписалися у мобільному додатку, яким частіше користуються та обрали необхідні параметри: оренда чи купівля, регіон, площа ділянки, тип власності, або й кадастровий номер ділянки чи за номером ЄДРПОУ замовника. Земельний бот присилає повідомлення на мобільний відразу, як тільки лот із заданими параметрами з’являється у системі електронних торгів”, — розповідають в УУБ.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Для більшої зручності користувачів розширили і послуги цих додатків. Вони можуть не лише моніторити земельні лоти, а й мають інші розділи:

  • FAQ — відповіді на найпоширеніші запитання щодо участі в електронних аукціонах,
  • тарифи для участі у торгах на Прозорро.Продажі,
  • можна залишати відгуки та пропозиції,
  • відеоінструкція, як працювати з ботом.

Загалом на майданчику УУБ до земельних аукціонів підготували понад 600 пропозицій учасників. Найбільша кількість користувачів зі Львівської, Київської та Одеської областей.

Нагадаємо, у лютому 2023 року Українська універсальна біржа презентувала безкоштовний чат-бот AgroMarketUUB. AgroMarketUUB  – це персональний помічник для всіх, хто працює на аграрному ринку. В агроботі є ціни на ринку в регіонах, заявки на купівлю та продаж, цінова та ринкова аналітика, а далі – ще багато цікавого та корисного.

Українська компанія AmoHive створила невелику 3D-модель вулика, яка відстежує його активність (за допомогою електронних ваг, датчиків температури, GPS та сонячної панелі, що живить електроніку) та відправляє інформацію на сервер. Цей додаток назвали “Пасіка у смартфоні”.

Компанія Precision Planting представила новий мобільний застосунок Panorama для польових даних.

Вінницьке підприємство учасник агрокластера “АгроВін” розробило технологію дистанційного пошуку мін на полях за допомогою сільськогосподарської техніки.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також