Новини / Технології     17 лютого 2023 10:02

Українська універсальна біржа презентувала безкоштовний чат-бот AgroMarketUUB


Відтепер в Україні можна придбати та продати будь-які агрокультури без зайвого клопоту, максимально ефективно, швидко і прибутково.

Про це повідомляє пресслужба біржі.

AgroMarketUUB  – це персональний помічник для всіх, хто працює на аграрному ринку. В агроботі є ціни на ринку в регіонах, заявки на купівлю та продаж, цінова та ринкова аналітика, а далі – ще багато цікавого та корисного.

“На аграрному ринку досить багато ресурсів витрачається саме на пошук зустрічних пропозицій і ще більше на те, аби довести ці пропозиції до угод. Наше прагнення – об’єднати ринок на одній платформі”, – розповів під час презентації директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

AgroMarketUUB  – це зручний інструмент. Він доступний для кожного, у кого є смартфон. Зайшовши на агробот і зареєструвавшись там, кожен може отримати ціни у будь-якому регіоні за кілька натискань і це буде реальна ціна регіону, а не середня по Україні.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Наразі AgroMarketUUB реалізовано на платформі Телеграм, але в майбутньому заплановано використовувати й інші платформи. Найголовніша перевага боту від Української універсальної біржі в тому, що він абсолютно  безкоштовний.

“Зараз на ринку усі подібні ресурси платні або з обмеженим безкоштовним функціоналом. Ми не втручаємось у відносини та укладання договорів між покупцями і продавцями, а ціна, вказана у заявці, є актуальною та цілком може вважатися попитом чи пропозицією по відповідному базису постачання. Якщо у продавця щось змінюється, він знімає ціну, або встановлює вже нову. Так само і покупець може зважити свої оперативні закупівельні потреби та редагувати їх всього у декілька натискань в телеграмі. Все це максимально відкрито та максимально у реальному часі”, – зазначає Сергій Гладкий.

Принципи роботи агроботу прості і з ними можна ознайомитися у детальних інструкціях.

На сьогодні у AgroMarketUUB представлені найпоширеніші аграрні культури. Однак з часом з’явиться можливість продавати овочеві культури, здійснювати закупівлю засобів захисту рослин, посівного матеріалу і не тільки.

“Надалі ми працюємо над розширенням аналітики. Вона стосуватиметься не лише цін на ринку, а й вартості зберігання, логістики, погоди, ринкових тенденцій та іншого. Крім цього, ми хочемо інтегрувати для аграрного рику наявні біржові інструменти, які успішно працюють в Україні. Наприклад, створення системи гарантування виконання угод”, – додає директор Української універсальної біржі.

AgroMarketUUB  – це зручний інструмент, який дозволить аграріям та трейдерам суттєво зекономити час не лише під час пошуку контрагентів, але й аналізу ринку.

Нагадаємо, українська компанія AmoHive створила невелику 3D-модель вулика, яка відстежує його активність (за допомогою електронних ваг, датчиків температури, GPS та сонячної панелі, що живить електроніку) та відправляє інформацію на сервер. Цей додаток назвали “Пасіка у смартфоні”.

Компанія Precision Planting представила новий мобільний застосунок Panorama для польових даних.

Вінницьке підприємство учасник агрокластера “АгроВін” розробило технологію дистанційного пошуку мін на полях за допомогою сільськогосподарської техніки.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також