Новини    06 березня 2018 08:25

Уряд наголосив на розвитку використання енергії із сміття


Держенергоефективності розробили фінансову модель переробки сміття та подальшої генерації енергії. Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України.

«Серед важливих завдань – охопити потенціал використання енергії із сміття. Фінансову модель переробки сміття та подальшої генерації енергії вже розроблено Держенергоефективності», —  повідомляє Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Сергій Савчук відзначив, що законодавчі зміни, прийняті впродовж останніх трьох років, позитивно вплинули на ринок відновлюваних джерел енергії, зокрема: 460 млн євро інвестовано у 2 ГВт потужностей, що виробляють тепло «не з газу»; 400 млн євро – у 408 МВт нових потужностей відновлюваної електроенергетики; ще 52 млн євро залучили приватні домогосподарства у встановлення сонячних електростанцій загальною потужністю 51 МВт.

«Разом маємо близько 900 млн євро капіталовкладень у «чисту» енергетику»,  —  зазначив Сергій Савчук.

Крім цього, останні дослідження свідчать, що спеціалісти, задіяні у сфері енергоефективності та «чистої» енергетики, стають все більш бажаними та високооплачуваними.

«Впроваджені проекти, діюче законодавство, імплементація європейських директив у національне законодавство, нещодавній вступ України до IRENA – все це свідчить, що відновлювана енергетика динамічно та успішно розвивається в Україні», —  підкреслив Сергій Савчук.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...