Держенергоефективності розробили фінансову модель переробки сміття та подальшої генерації енергії. Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України.
«Серед важливих завдань – охопити потенціал використання енергії із сміття. Фінансову модель переробки сміття та подальшої генерації енергії вже розроблено Держенергоефективності», — повідомляє Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
Сергій Савчук відзначив, що законодавчі зміни, прийняті впродовж останніх трьох років, позитивно вплинули на ринок відновлюваних джерел енергії, зокрема: 460 млн євро інвестовано у 2 ГВт потужностей, що виробляють тепло «не з газу»; 400 млн євро – у 408 МВт нових потужностей відновлюваної електроенергетики; ще 52 млн євро залучили приватні домогосподарства у встановлення сонячних електростанцій загальною потужністю 51 МВт.
«Разом маємо близько 900 млн євро капіталовкладень у «чисту» енергетику», — зазначив Сергій Савчук.
Крім цього, останні дослідження свідчать, що спеціалісти, задіяні у сфері енергоефективності та «чистої» енергетики, стають все більш бажаними та високооплачуваними.
«Впроваджені проекти, діюче законодавство, імплементація європейських директив у національне законодавство, нещодавній вступ України до IRENA – все це свідчить, що відновлювана енергетика динамічно та успішно розвивається в Україні», — підкреслив Сергій Савчук.
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!