Новини    14 липня 2022 19:52

Урожайність ячменю в “Агротрейді” перевищила планові показники

Наприкінці тижня компанія планує розпочати збір озимої пшениці на Сумщині, запланована врожайність цієї культури — понад 5 т/га

Збір врожаю в ГК “Агротрейд” стартував на Харківщині з озимого ячменю. Його врожайність складає 6,59 т/га за запланованих 5 тоннах. Старт жнив озимого ріпаку в Харківській та Чернігівській областях затягнувся через дощі, проте в компанії сподіваються, що погода дозволить техніці виїхати в поле наприкінці цього тижня, зазначили у пресслужбі компанії.

“Загалом по всіх озимих культурах ми очікуємо гарний врожай. Навіть попри війну нам вдалося вчасно внести добрива, засоби захисту та виконати якісний догляд”, — запевнив директор агропромислового департаменту Олександр Овсяник.

Також наприкінці тижня компанія планує розпочати збір озимої пшениці на Сумщині. Запланована врожайність цієї культури — понад 5 т/га.

Загалом озимими культурами група засіяла близько 26 тис. га. Їхні жнива планується завершити до 20 серпня.

Довідка. “Агротрейд” — вертикально інтегрований холдинг агропромислового циклу: виробництво, зберігання, перероблення та торгівля сільськогосподарською продукцією. Холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури — соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, ріпак. Група володіє мережею елеваторів загальною місткістю одночасного зберігання 570 тис. т.

Нагадаємо, посівна закінчилась і наразі аграрії готуються до жнив. Про труднощі, з якими проходили роботи на полях, розчарування в постачальниках, героїзм співробітників та ризик втратити поля назавжди, розповів директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

В Україні розпчали збір урожаю в умовах війни. Серед основних проблем: необхідність вивозу зерна та олійних минулого року, розв’язання проблем зі зберіганням нового урожаю та забезпечення пальним.

Раніше Landllord повідомляв, що Україна має запасів зерна на два роки.

На Миколаївщині ТОВ “СП”Південна аграрно-експортна компанія” (ПАЕК) розпочало жнива-2022. Попри ризики та складнощі зумовлені війною, техніка господарств вчасно вийшла на поля для збору врожаю озимого ячменю.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...