Новини    16 червня 2022 21:58

Вслід за Одещиною: на Миколаївщині стартували жнива

Попри ризики та складнощі зумовлені війною, техніка господарств вчасно вийшла на поля для збору врожаю.

На Миколаївщині ТОВ “СП”Південна аграрно-експортна компанія” (ПАЕК) розпочало жнива-2022. Попри ризики та складнощі зумовлені війною, техніка господарств вчасно вийшла на поля для збору врожаю озимого ячменю, повідомляє пресслужба ПАЕК у Facebook.

“Увесь світ спостерігає, як вороги нищать аграрну інфраструктуру України, руйнують вітчизняні зерносховища і масово вивозять українське зерно, тим самим спричиняючи продовольчу кризу”, – зазначили у компанії.
Погодні умови в цьому сезоні на півдні не сприяли рівномірній вегетації рослин – відсутність достатньої кількості опадів і різке підвищення температури також викликало певні занепокоєння.
У ПАЕК зазначили, що розуміють особливу відповідальність аграріїв перед Україною і знають, що мусять робити все для забезпечення в майбутньому нашого народу гарним врожаєм, тому спеціалісти вже працюють на полі.

Довідка. група компаній ПАЕК (“Південна аграрно-експортна компанія”) веде свою діяльність у Миколаївській області з 2012 р. Земельний банк — понад 40 тис. га. Основні напрями діяльності підприємства: вирощування зернових, бобових та олійних культур; розведення великої рогатої худоби; вирощування насіння.

Нагадаємо, Шмигаль вказав на основні проблеми в зборі урожаю.

Посівна кампанія в Україні завершена на 99%. За прогнозами, в Україні має бути повне забезпечення внутрішнього споживання всіма ключовими с/г культурами на рівні 65 млн тонн зернових, зернобобових та олійних, у тому числі передбачається потенційний експорт в обсязі близько 30 млн.

У Міністерстві аграрної політики та продовольства зробили попередній прогноз урожайності зернових.

Врожай пшениці на Одещині буде, попри посушливу весну. Ситуацію врятували рясні опади.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...