Новини    04 липня 2022 21:54

Попереду на аграріїв очікують найважчі жнива – група АГРОТРЕЙД

Рік буде найменш успішний для аграріїв в економічному плані, але аграрії зберігають бойовий дух.

Посівна закінчилась і наразі аграрії готуються до жнив. Про труднощі, з якими проходили роботи на полях, розчарування в постачальниках, героїзм співробітників та ризик втратити поля назавжди. розповідає директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник, передає Agravery.

Холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях та вирощує соняшник, кукурудзу, озиму пшеницю, сою та ріпак.

Овсяник зазначив, що під час цієї посівної довелося поступитись деякими правилами й стандартами, які самі собі встановили впродовж останніх років. Наприклад, раніше заборонялося використовувати сівалки без контролю секцій. Цього року про це правило забули. Головне було одне — посіятись.

Також не вистачало добрив, тому були переглянуті норми використання, трохи змінена посівна структура: приблизно 3000 га кукурудзи, як найбільшого споживача азотних добрив, замінили на соняшник. Також відбулась вимушена економія через поля, які зараз окуповані.

Експерт наголосив, що це була найважча посівна, найважче внесення захисту. Проте висловив стурбованість, що майбутні жнива будуть найважчі. Рік буде найменш успішний для аграріїв в економічному плані, але аграрії зберігають бойовий дух.

Основне завдання — продовжувати виконувати свою роботу як завжди якісно і навіть перевищувати очікування, щоб забезпечити надійний тил нашим Збройним Силам України, які, він висловив впевненість, вже зовсім скоро виженуть окупантів з нашої землі.

Нагадаємо, в Україні починається підготовка до збору урожаю в умовах війни. Серед основних проблем він назвав: необхідність вивозу зерна та олійних минулого року, розв’язання проблем зі зберіганням нового урожаю та забезпечення пальним.

Раніше Landllord повідомляв, що Україна має запасів зерна на два роки.

На Миколаївщині ТОВ “СП”Південна аграрно-експортна компанія” (ПАЕК) розпочало жнива-2022. Попри ризики та складнощі зумовлені війною, техніка господарств вчасно вийшла на поля для збору врожаю озимого ячменю.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...