Вертикальна ферма Smart Oasis Farm починає займатися розробкою власних добрив, оптимізованих під технологію туману, та органічного субстрату, що повністю розкладається за кілька місяців.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив засновник ферми Алекс Приходько.
“Коли я вперше стикнувся з терміном “аeroponics” у 2017-2018 рр. під час візиту до Дубаю, мені було складно уявити, що за 3-4 роки ми створимо дійсно ефективні вертикальні теплиці, які працюють за технологіями fogponic та CЕА (рослинництво в контрольованому середовищі), які зможуть автоматично та за мінімальної участі людини вирощувати безліч поживних та корисних рослин. І це не тільки салати та зелень, а й полуниця, томати, перці, квіти”, — зазначає Приходько.
Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter
Навіть зараз. коли надворі від +2°С до +9°С, в теплиці Smart Oasis Farm безліч свіжих продуктів. Всі процеси вирощування — автоматизовані. А власники теплиці вже планують розробити добрива за спеціальними технологіями.
Ми починаємо займатися розробкою власних добрив, оптимізованих під технологію туману, та органічного субстрату, що повністю розкладається за кілька місяців, – написав Приходько.
Нагадаємо, у жовтні Kaufland та Ultragreens відкрили перше вертикальне фермерське господарство в Румунії, продукція якого продаватиметься у магазинах роздрібної торгівлі. Інвестиції в проєкт компанії Ultragreens, провідного виробника мікророслин та трав у Румунії, становлять 350 тисяч євро.
Технологія вертикальних ферм дозволяє фермерам ОАЕ прискорити вирощування овочів у 3-4 рази і знизити витрати води на 95% у порівнянні з традиційним методом.
Український Smart Oasis Farm вже успішно представив свою “розумну ферму” у Кувейті.
Американська компанія Vertical Harvest планує розширювати свою концепцію інноваційних вертикальних теплиць у Чикаго.
Тим часом в Японії відкрили теплицю площею 13 га з електростанцією на біомасі.
Валерія Пепеля
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!