Новини / Трейдинг     28 січня 2021 11:56

Україна відновлює експорт м’яса птиці до Республіки Сінгапур

Україна та Сінгапур ухвалили угоду про зонування пташиного грипу. Це дозволить українським компаніям поновити постачання продукції птахівництва до цієї країни

Українські підприємства, акредитовані на експорт продукції птахівництва до Республіки Сінгапур, можуть експортувати до цієї країни із зон вільних від грипу птиці. Про це повідомили у держпродспоживслужбі України.

У 2020 році на території України було виявлено кілька спалахів пташиного грипу і один з покупців української продукції птахівництва на Азійському континенті увів тимчасові обмеження на її закупівлю. Однак цього тижня між країнами було ухвалено угоду про зонування щодо пташиного грипу, яка розблокує питання.

Читайте: На Сумщині інвестують майже 21 млн грн у вирощування коноплі

Сінгапурським продовольчим агентством (SFA) визнано принципи регіоналізації щодо грипу птиці в Україні (на рівні 10-км зони). Відповідні двосторонні форми сертифікатів були змінені та перепогоджені, а саме сертифікат здоров’я на експорт з України до Сінгапуру м’яса птиці та продуктів з нього, на експорт з України до Сінгапуру столових яєць та для експорту яєчних продуктів з України до Сінгапуру.

Відтепер підприємства, акредитовані на експорт продукції птахівництва до Республіки Сінгапур, які не знаходяться у вказаних 10-км зонах, можуть відновити експорт.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав про, що у 2020 році Україна закрила 11 квот на безмитний експорт до ЄС

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також