Новини / Фінанси     13 травня 2023 11:03

Україна отримала 132 мільйони доларів кредиту від Світового банку на підтримання агросектору


Україна 11 травня отримала фінансування від Світового банку в розмірі 132 млн доларів. Позику надано в рамках угоди про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР).

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України.

За інформацією пресслужби, кредитні кошти надійшли до загального фонду державного бюджету України за результатами виконання заходів, передбачених в рамках проєкту програми “Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Яка зазначив міністр фінансів України Сергій Марченко залучені кошти дозволять відшкодувати пріоритетні видатки, зокрема у сільськогосподарському секторі, для покращення ситуації у харчовій промисловості та забезпеченні продовольчої безпеки України.

Нагадаємо, у березні Світовий банк заявляв про готовність надати Україні додаткову фінансову допомогу на відновлення агросектору України.

Мінагропрод та Міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation, IFC) підготували програму підтримки пільгового кредитування для українських аграріїв на загальну суму понад $1 мільярд.

У 2023 році Україна зможе залучити більше коштів для кредитування сільськогосподарських виробників.

Агровиробники зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, позик і технічної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів на онлайн-платформі Державний аграрний реєстр.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також