Новини    16 березня 2023 17:27

У порту Німеччини перевели на біопальне всі маневрові теплотяги

При переході на біопальне обсяг викидів парникових газів зменшується на 90%.

Маневрові теплотяги в морському порту німецького міста Бремерхафен переведені з дизельного на біопаливо, що отримується з гідроочищених олій (HVO), повідомляє ЦТС.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Фінансувала проєкт регіональна влада, яка виділила субсидію у розмірі 200 тис. євро.

У морському порту Бремерхафен як оператори маневрової роботи діють три залізничні компанії: DB Cargo, Eisenbahnen und Verkehrsbetriebe Elbe-Weser (evb) та FLEX Bahndienstleistungen.

Вони експлуатують до 15 цілодобово працюючих теплотягів, кожен із яких споживав близько 80 тис. л дизельного пального на рік.

При переході на біопальне обсяг викидів парникових газів зменшується на 90%.

Нагадаємо, найбільша судноплавна компанія Японії Mitsui O.S.K. Lines (MOL) завершила експериментальний рейс, під час якого як бункерне паливо використовувався біометанол.

Equilon Enterprises LLC (Shell) та сільськогосподарська компанія S&W Seed Company підписали угоду про створення спільного підприємства (СП) з метою розробки нової генетики рослин покривних олійних культур як сировини для біопального. Cпільне підприємство під назвою Vision Bioenergy Oilseeds LLC буде спільною власністю Shell і S&W.

Німецька енергетична компанія Uniper анонсувала створення термінала для біопалива у Вільгельмсхафені.

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI). Екологічні двопаливні контейнеровози матимуть номінальну місткість у 17 000 TEU та замінять наявні потужності у флоті Maersk

Цьогоріч вартість фрахту плавучих регазифікаційних установок (FSRU) у Європі різко зросла. Ставки фрахту FSRU зросли через дефіцит суден та високий попит на зріджений газ.

ПрАТ “Укргідроенерго” планує у вересні поточного року підписати контракт із німецькими компаніями Andritz Hydro та MAN Energy Solutions на постачання електролізера потужністю 1 МВт для виробництва водню.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...