Новини / Технології     01 березня 2023 19:33

У Німеччині вперше перевантажили ЗПГ з судна на автотранспорт

Операція в порту Мукран — це пілотний проєкт, який має продемонструвати життєздатність створення ланцюжка енергопостачання для віддалених районів

У німецькому порту Мукран провели першу в країні операцію з перевантаження ЗПГ із судна на автотранспорт. Британська компанія Avenir LNG успішно провела першу в Німеччині операцію з перевантаження ЗПГ із судна на автотранспорт. Партію ЗПГ перевантажили з судна Avenir Ascension на вантажівки, надані Vitol, передає usm.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Судно стояло на причалі три доби, за цей час завершилися роботи з розвантаження ЗПГ.

Після цього вантажівки доставили газ на заправні станції, які належать і перебувають під керуванням Vitol ViGo Bioenergy.

Операція в порту Мукран — це пілотний проєкт, який має продемонструвати життєздатність створення ланцюжка енергопостачання для віддалених районів, без необхідності великомасштабного розвантаження ЗПГ та термінальної інфраструктури, — повідомили в Avenir LNG.

Підготовку до реалізації проєкту завершили протягом кількох тижнів, тоді як для іншої, більшої інфраструктури, наприклад, FSRU або ЗПГ-терміналу, знадобилося б набагато більше часу.

Нагадаємо, до Німеччини прибула партія зі 137 тис. кубометрів ЗПГ від Об’єднаних Арабських Еміратів.

Нідерланди розглядають можливість створення нових ЗПГ-терміналів на заміну російському газопроводу. Уряд країни планує ще збільшити потужностей для імпорту СПГ. Для цього пропонують розширити термінали Eems і GATE, повідомляє Міністерство економіки та кліматичної політики Нідерландів.

Компанія PORR Polska поділилася відео з будівництва нового причалу у межах програми розширення ЗПГ-термінала у Свіноуйсьце.

Досі Німеччина була єдиною великою країною Євросоюзу, яка не мала на своїй території інфраструктури для прийому зрідженого газу. 17 грудня 2022 року в порту Вільгельмсхафена на Північному морі офіційно ввійшов до ладу перший німецький ЗПГ-термінал.

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI).

Данська логістична компанія Maersk завершила останню вантажну операцію на росії і оголосила про повний вихід з ринків рф та білорусі.

Перевізники на океанах скасовують десятки рейсів на найбільш завантажених маршрутах внаслідок світової кризи. Ставки на транстихоокеанські перевезення впали приблизно на 75% – порівняно з рівнем, який спостерігався рік тому. Транспортна галузь бореться з низьким попитом, оскільки великі роздрібні торговці скасовують замовлення постачальників і активізують свої зусилля на скороченні запасів.

В Італії схвалили проєкт будівництва плавучого ЗПГ-термінала біля узбережжя Равенни у верхній частині Адріатичного моря. Загалом у проєкт інвестують майже 1 млрд євро, передає usm.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також