Новини    16 лютого 2023 19:24

ОАЕ траспортували першу партію ЗПГ до Німеччини

Партія зі 137 тис. кубометрів зрідженого газу прибула на плавучий ЗПГ-термінал Ельбехафен у Брунсбюттелі

До Німеччини прибула партія зі 137 тис. кубометрів ЗПГ від Об’єднаних Арабських Еміратів.

Національна нафтова компанія Абу-Дабі ADNOC постачила першу партію ЗПГ до Німеччини. Партія зі 137 тис. кубометрів зрідженого газу прибула на плавучий ЗПГ-термінал Ельбехафен у Брунсбюттелі, повідомляє usm.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Надалі ЗПГ регазифікують та подаватимуть у газову мережу Німеччини через плавучу установку FSRU Hoegh Gannet, яку зафрахтувала компанія RWE. Зріджений газ планують запустити в мережу з кінця лютого. Обсяг ЗПГ становить приблизно 900 млн кіловат-годин енергії.

Нагадаємо, Нідерланди розглядають можливість створення нових ЗПГ-терміналів на заміну російському газопроводу. Уряд країни планує ще збільшити потужностей для імпорту СПГ. Для цього пропонують розширити термінали Eems і GATE, повідомляє Міністерство економіки та кліматичної політики Нідерландів.

Компанія PORR Polska поділилася відео з будівництва нового причалу у межах програми розширення ЗПГ-термінала у Свіноуйсьце.

Досі Німеччина була єдиною великою країною Євросоюзу, яка не мала на своїй території інфраструктури для прийому зрідженого газу. 17 грудня 2022 року в порту Вільгельмсхафена на Північному морі офіційно ввійшов до ладу перший німецький ЗПГ-термінал.

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI).

Данська логістична компанія Maersk завершила останню вантажну операцію на росії і оголосила про повний вихід з ринків рф та білорусі.

Перевізники на океанах скасовують десятки рейсів на найбільш завантажених маршрутах внаслідок світової кризи. Ставки на транстихоокеанські перевезення впали приблизно на 75% – порівняно з рівнем, який спостерігався рік тому. Транспортна галузь бореться з низьким попитом, оскільки великі роздрібні торговці скасовують замовлення постачальників і активізують свої зусилля на скороченні запасів.

В Італії схвалили проєкт будівництва плавучого ЗПГ-термінала біля узбережжя Равенни у верхній частині Адріатичного моря. Загалом у проєкт інвестують майже 1 млрд євро, передає usm.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...