Новини    15 січня 2023 16:48

Компанія PORR Polska оприлюднила відео процесу будівництва нового причалу ЗПГ-термінала у Свіноуйсьце

Проєкт також передбачає і розвиток морської частини, який включає будівництво другого причалу

Компанія PORR Polska поділилася відео з будівництва нового причалу у рамках програми розширення ЗПГ-термінала у Свіноуйсьце, пише ЦТС.

Розширення берегової частини термінала включає будівництво нового, третього резервуара для зберігання зрідженого газу місткістю 180 тис. куб. м з усіма необхідними установками, що зв’язують резервуар з іншими об’єктами термінала.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Крім розширення берегової частини термінала, проєкт передбачає і розвиток морської частини, який включає будівництво другого причалу та оснащення установки регазифікації зрідженого природного газу додатковими регазифікаторами SCV.

Нагадаємо, досі Німеччина була єдиною великою країною Євросоюзу, яка не мала на своїй території інфраструктури для прийому зрідженого газу. 17 грудня 2022 року в порту Вільгельмсхафена на Північному морі офіційно ввійшов до ладу перший німецький ЗПГ-термінал.

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI).

Данська логістична компанія Maersk завершила останню вантажну операцію на росії і оголосила про повний вихід з ринків рф та білорусі.

Перевізники на океанах скасовують десятки рейсів на найбільш завантажених маршрутах внаслідок світової кризи. Ставки на транстихоокеанські перевезення впали приблизно на 75% – порівняно з рівнем, який спостерігався рік тому. Транспортна галузь бореться з низьким попитом, оскільки великі роздрібні торговці скасовують замовлення постачальників і активізують свої зусилля на скороченні запасів.

В Італії схвалили проєкт будівництва плавучого ЗПГ-термінала біля узбережжя Равенни у верхній частині Адріатичного моря. Загалом у проєкт інвестують майже 1 млрд євро, передає usm.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...